Жиросжигающие вправи

40

Продовжуємо тему жиросжигающие помічники. У попередній темі, Ви дізналися, які жиросжигающие продукти, повинні бути у Вашому раціоні, якщо Ви ведете боротьбу із зайвою вагою. Не дарма ж кажуть, що результат в схудненні, на 80 % залежить від правильної їжі, і 20 % від правильних тренувань.

І тому сьогодні, я хотіла б поділитися з Вами самими кращими і ефективними жиросжигающие вправами. Це дійсно цінні і результативні вправи, які при постійному тренуванні, дають відмінний результат.

Чим більше в нашому тілі м’язів, тим швидше обмін речовин. Тому тренування важливе в житті кожної людини.

Це буде комплекс високоінтенсивних вправ, завдяки яким, жир буде спалюватися і під час тренування, і після неї протягом ще не однієї години.

Починаємо з розминки

1. Розминка. Початкове положення стоячи. Руки схрестіть перед собою і розведіть, зробіть ножиці, як в дитинстві, тільки коли розводите руки, то намагайтеся їх максимально розвести не в сторони, а назад, робіть це інтенсивно. Зробіть 10 махів, по черзі : права рука зверху, ліва рука.

2. Початкове положення стоячи. Кругові рухи рук в обидві сторони. По 10 раз.

3. Початкове положення стоячи. Беремо ногу за носок, і притягуємо ззаду до сідниці. Постояти секунд 30, відчути, як розтягуються м’язи. Повторити з правою і лівою ногою.

4. Початкове положення стоячи. Ноги розведіть широко. На одну ногу зробіть випад у бік, і пружиньте кілька разів в низ, відчуйте, як розтягуються м’язи всередині стегна і зверху. Повторіть по 5 — 10 випадів на обидві ноги.

5. Початкове положення стоячи. Нагніться вперед. Руки зімкніть ззаду під колінами. Трохи присядьте, щоб Ваша спина округлилася. Відчуйте, як тягнуться м’язи спини. Потім поверніться у вихідне положення.

Далі приступаємо до жиросжигающим вправам. Для цього Вам знадобляться гантелі, або пляшки з піском, або з водою. Краще починати з ваги 2, потім 3, а потім і 4 кг. Головне правило суперинтенсивных жиросжигающих вправ — це виконувати по 10 повторів, без відпочинку і зупинки.

Комплекс жиросжигающих вправ

1. Початкове положення стоячи. Стопи ніг ставите паралельно, руки зігнуті в ліктях, в руках гантелі, на рівні плечей. Присіли-гантелі вгору. Вдих вниз, і видих нагору. 10 разів.

2. Початкове положення планка. Опора на шкарпетки і руки з гантелями. В руках гантелі. Підняття рук з гантелями по черзі вгору в район грудей.По 10 раз.

3 . Початкове положення стоячи. Ноги разом. Зробіть нахил вперед, і відведіть ногу назад, при цьому руки з гантелями опустіть вниз, а ногу намагайтеся підняти вище ( як журавлик). Нахил вперед ногу назад, встали-ногу приставили. Повторіть по 10 разів.

4. Початкове положення лежачи на спині. Права нога зігнута, в правій руці гантель. Ліва нога пряма, і ліва рука на животі. Качайте прес, з повним підйомом вгору, при цьому гантель постійно тримайте вгорі, і руку тягніть вгору. Вдих лежачи, видих — підйом вгору. Повторіть по 10 разів. Тільки з правою рукою.

5. Початкове положення стоячи. Стати в позу для стрибка в довжину. Розженіться добре, і стрибніть вперед, якнайдалі. Стрибнули, і відбігли назад. Ви повинні пам’ятати, що це інтенсивні вправи, і вони всі виконуються поспіль, без зупинки. Повторіть 10 разів.

6. Далі Вам знадобиться скакалка, якщо її немає, то можна стрибати і без неї, просто імітуючи рухи, як на скакалці. Скакалка — це найкращий кардіо-тренажер. Намагайтеся пострибати хоча б 2-3 хвилини, але чим більше тим краще.

7. Початкове положення лежачи на спині. Тепер ліва нога зігнута, в лівій руці гантель.Права нога пряма, і права рука на животі. Качайте прес, з повним підйомом вгору, при цьому гантель постійно тримайте вгорі, і руку тягніть вгору. Вдих лежачи, видих — підйом вгору. Повторіть по 10 разів. Тільки з лівою рукою.

Ну ось і все, сьогодні Ви дізналися найефективніші і суперінтенсивні жиросжигающие вправи, які можна робити в домашніх умовах.

Тепер справа за Вами! Якщо Ви хочете результат, то знайдете 10 хвилин на вправи. А якщо Вам, і так зійде…то це Ваш вибір. Вибір за Вами!

Досить 3 рази на тиждень, витратити 10 хвилин, і отримати відмінний результат.

Якщо хочете гарну фігуру, тоді Ви повинні протягом одного тижня , 3 рази зробити ці жиросжигающие вправи, цей високоефективний комплекс, і наприкінці тижня, Ви вже побачите зміни, з’являться нові вигини, пружність тіла, і навіть помітите нову форму тіла.

Не лінуйтеся! Всього 5-10 хвилин в день, ви можете робити і кожен день, тоді результат буде швидше.

Ознайомилися з суперсжигающими вправами? А тепер швидко встали, і все повторили. І самі вже переконаєтеся в результаті, а не на словах.

Я бажаю Вам, щоб Ви зробили це, і довели самій собі в першу чергу, що Ви сильна і цілеспрямована жінка, що якщо вирішила, що обов’язково зроблю. І результат не змусить Вас довго чекати.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ