Жіночі секрети і хитрощі

55

Всі ми граємо якісь соціальні ролі. У кожному окремому випадку жінка одягає іншу маску і абсолютно змінюється: на роботі вона може бути суворою начальницею, вдома турботливою дружиною, в автосервісі безпорадною дівчиною, на відпочинку з друзями – душею компанії. Всі ці та багато інших образів кожна з нас приміряє щодня.

А як бути інакше, якщо тільки жіночі секрети і хитрощі іноді стають кращими помічниками? Наш сайт жіночі секрети вивчив і тепер може розповісти про найголовніші з них.

Найбільш часто жінки використовують свою чарівність. Це перша зброя в багатьох ситуаціях. Ось уявіть наступну ситуацію: вас зупинив автоінспектор. Сперечатися з ним марно. Платити величезний штраф або позбавлятися прав дуже не хочеться. Що робити? Включати чарівність. Будьте милою і усміхненою, визнайте свою провину, ляскаючи віями, вибачитеся і обіцяйте більше не порушувати правила. Горда, яка дивиться» зверхньо » дівчина може не сподіватися на пощаду доблесних працівників автоінспекції.

Якщо ви вже не раз застосовували свою чарівність на чоловікові і він вже ваш, тут такий номер не завжди проходить: він вже отримав те, що хотів. Не дуже мудрі жінки влаштовують істерику, щоб домогтися свого. В результаті чоловік йде. На годину або назавжди-дивлячись, наскільки ви були артистичні в своїх риданнях і публічних звинуваченнях. З коханими чоловіками можна домовитися: підіть на компроміс або пообіцяйте те, про що він давно мріяв. Щоб обійтися без фінансових втрат – обіцяйте йому на вушко романтичну вечерю при свічках з продовженням.

У сучасному світі основна жіноча хитрість – це здаватися слабкою і сильною одночасно. Закінчена кар’єристка все-таки повинна бути вдома «м’якою і пухнастою», інакше доведеться брати на себе роль чоловіка в сім’ї. А ніжна і ласкава домашня кішечка повинна демонструвати в офісі чудеса організаторських здібностей і твердість характеру. Залишатися однією і тією ж у всіх сферах життя ну ніяк не виходить, потрібно об’єднувати силу характеру і вразливість, самовпевненість і вразливість, цілеспрямованість і зворушливу слабкість. Як поєднати ці протилежності знаємо тільки ми, жінки.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ