Жіночі майки: історія, види, поєднання

39

Жіночі майки входять в список базових речей гардеробу. Цей вид одягу не має рукавів, застібок і коміра. Він відмінно вписується в багато стилів, а особливо незамінний для стилю кежуал, активного відпочинку і занять спортом.

Історія

Досі точно не вдалося визначити, коли ж люди почали носити майки. Хоча ще в Стародавньому Єгипті були речі, схожі на цей предмет гардероба. Протягом століть був одяг, який сильно нагадував майки. Але говорити про появу майки в сучасному розумінні слова з упевненістю можна тільки з 1880 року, коли один з її видів був винайдений англійськими кравцями. Але тоді майку носили тільки як нижню білизну.

Вона починає використовуватися як верхній одяг американськими військовими під час Першої світової війни. А коли Марлон Брандо з’явився на екранах в «Трамваї «Бажання»» в білій обтягує майці, то цей предмет гардероба практично відразу став символом сексуальності і розкутості. І до 1950-го майку вже носили без верхньої сорочки.

Вид

Незважаючи на простоту речі, у жіночих майок існує досить багато видів. Майка «cutoff shirt» або «обрізана сорочка» дуже часто використовується спортсменами. Виріз для рукавів може починатися від талії, тому така майка показує голі боки, а, значить, жінкам її доводиться носити з ліфчиком, оскільки в ній буде видно груди. Майка «muscle shirt» популярна у чоловіків, навіть за назвою видно, що в ній відмінно можна показати чоловічі м’язи. Але і жінки не обходять цей вид майки своєю увагою. Вона дуже зручна, і саме такий вид майки раніше було прийнято надягати під сорочку.

Майка «halter top» дуже улюблена жінками, оскільки має бретелі, які зав’язуються на шиї, завдяки цьому красиво оголюється спина, що виглядає дуже привабливо. Ще один виключно жіночий вид майок — «tube top», ця річ, і правда, нагадує трубочку, оскільки не має ні вирізів, ні бретелей. Таку майку носять в основному дівчата, у яких красива фігура і пружні груди.

«Spaghetti-strapped shirt» – типова майка на тонких бретельках. Вона з’явилася в 1920-х роках і вважається базовою річчю в гардеробі. Носять її як окремо, так і під низ сорочок і блузок. «T-back shirt» – майка, яка добре підходить для літа. На спині бретелі цієї майки перехрещуються, як літера «X». У народі цей вид жіночих майок відомий, як «боксерки». Напевно, зараз найбільш популярна майка «wife beater», яка більше відома як майка-алкоголічка. У неї великий виріз і пройми. І вона підходить під багато образів.

З чим носити?

Кожен вид жіночих майок по-своєму цікавий, але деякі все-таки користуються набагато більшою популярністю. І це в першу чергу майка-алкоголічка. Так як стиль кежуал зараз на піку популярності, то і майка, яка найкраще з ним поєднується, теж. Її можна носити під шорти, джинси, брюки-дудочки, спідниці. Така майка найчастіше не має малюнка і будь-якого декору, тому добре вписується в кежуал образи. Її навіть можна надіти під строгий піджак або доповнити кардиганом. Можна носити її і під легінси, якщо фігура жінки струнка.

«Tube top» — більш жіночна майка, тому відмінно поєднується зі спідницями, особливо короткими, і ще краще виглядає, якщо образ доповнювати взуттям на підборах. Однак таку майку може надіти не кожна жінка. «Spaghetti-strapped shirt» хороша, якщо жінка купила прозору блузку, але соромиться носити її з ліфчиком. Також вона добре виглядає з довгими спідницями, створить хороший комплект із суворою спідницею і жакетом.»T-back shirt» відмінно поєднується зі спортивними речами, джинсами або шортами. А жіночі майки виду «halter top» досить привабливі, щоб одягнути їх на урочистий захід, але, природно, вони повинні бути відповідно оформлені.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ