Прикраси і вік

39

Кажуть, що чоловіки з віком вибирають собі все більш дорогі іграшки. Таке властиво і для жінок. Різниця лише в тому, що у представників сильної статі іграшки – це комп’ютери і машини, а у слабкої половини – прикраси. Зазвичай їх ціна піднімається з віком. Як же підбирати прикраси, що відповідають віку?

Якщо вам до 25 років:

У кожної дівчини повинні бути сережки, браслетики, колечка і ланцюжки. Перші прикраси з’являються у нас ще в ранньому дитинстві. З приводу сережок досі виникають суперечки. Багато хто говорить, що після проколу вух здоров’я може погіршитися, так як будуть порушені певні біологічні точки. Тому не всі мами дозволяють дочкам проколювати вуха.

Прикраси для дівчат цього віку можуть бути найрізноманітнішими, екстравагантними і сміливими. Що стосується хенд-мейду або недорогих матеріалів, ви навіть можете іноді «перебрати» з кількістю і яскравістю, якщо це виправдано чином і зроблено під настрій. Однак дорогі прикраси з перебором додадуть образу неприродність і незручність, будуть зайвими. Тому вам краще обмежитися або одним дорогим прикрасою, або скромним комплектом.

Вважається, що до 25 років з дорогоцінних металів краще носити срібло.

Тепер з приводу перлів. Такі прикраси хоч і роблять дівчину витонченіший, вишуканіше, тим не менш, вони візуально додають їй вік. Тому якщо вам дуже хочеться надіти тонку нитку перлів, не варто доповнювати її перловими сережками, кільцем або браслетом.

Прикраси після 25 років:

В даний період бажано підбирати прикраси за принципом шанованої Шанель: краще менше, але дорожче і якісніше.

Зараз нерідко можна зустріти модно одягнених і красивих жінок, на пальчиках і шиї яких навісити десятирублевые дрібнички. Природно, біжутерія може бути актуальною, красивою, проте її потрібно вибирати і носити з урахуванням деяких правил. Ніхто не закликає всіх носити діаманти. Але купувати позбавлені смаку Китайські дрібнички теж не варто. Оптимальний варіант — біжутерія ручної роботи. В даному випадку ви будете впевнені, що такої прикраси немає ні в кого.

Після 30 років краще віддавати перевагу натуральні камені.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ