Зручний і раціональний капсульний гардероб

79

Капсульний гардероб складається із спеціально підібраних комплектів речей (капсул), які складаються на основі гармонійного поєднання речей один з одним за кольором, стилем та іншим параметрам. Капсули допомагають раціонально скласти гардероб, коли при мінімумі речей можна отримати максимум комплектів. Причому підбір одягу не буде займати багато часу, достатньо поєднати дві речі з капсули, доповнити їх аксесуарами з тієї ж капсули, і образ готовий.

Як складати капсули?

Кількість речей в капсулі варіюється від 6 до 12, плюс до них йдуть відповідні аксесуари. Бажано підбирати речі в капсулу, які будуть максимально гармонійними за кольором. Наприклад, капсула в теплих оранжево-червоних кольорах, але, як відомо, чорний і білий кольори поєднуються з будь-якими іншими, тому навіть якщо капсула в оранжево-червоних кольорах, то в неї можуть входити чорні брюки або біла блуза. Також важливий стиль речей. Адже класичні брюки, навіть якщо і будуть ідеально підходити до толстовці за кольором, все одно не будуть поєднуватися з нею. Бажано, щоб речі гармоніювали один з одним фактурами.

Перед складанням капсули потрібно звернути увагу на її призначення. Капсула може бути складена для роботи, побачень, прогулянок з друзями, занять спортом, походів в клуб. Відразу зрозуміло, що речі в капсулах з різними призначеннями будуть різними.

Складаємо гардероб

Перед складанням капсульного гардеробу, потрібно провести ревізію речей, розібрати все, що є в шафі у жінки, позбавитися від тих речей, які вже давно не носяться (якщо викинути їх шкода, то треба просто скласти їх в коробку і прибрати до кращих часів). Після цього визначитися, які капсули будуть складені, згідно з призначенням (для роботи, побачень, для відпуску). Далі якщо річ підходить для якоїсь капсули, то скласти її в стопку цієї капсули. Таким чином розібрати речі. Напевно залишаться речі, які нікуди не підходять. Залишити їх в окремій стопці. Тепер глянувши на стопки капсул, потрібно подумати, яких речей не вистачає, щоб капсула стала повною. Їх і потрібно буде придбати.

Найрозумніше доповнювати капсульний гардероб не новомодними новинками, а класичними речами. Саме базові речі найлегше комбінувати, і вони добре вписуються в багато капсули. Після того, як речі підібрані, потрібно перебрати взуття, і вирішити, чи поєднується вона з капсулами, може, якийсь взуття не вистачає. Аксесуари слід розбирати і купувати в останню чергу, коли уявлення про капсульному гардеробі буде сформовано.

Купуючи будь-яку річ в капсульний гардероб, слід обов’язково прикидати, як вона буде поєднуватися з вже наявними речами в капсулі. І якщо ні в одну капсулу вона не підходить, то, швидше за все, така імпульсивна покупка, і насправді вона жінці не потрібна.

Деякі жінки не сильно люблять капсульний гардероб, аргументуючи це тим, що з-за капсул неможливо слідувати модним віянням, адже найчастіше модні штучки погано вписуються в такі капсули. На це можна відповісти, сказавши, що не варто гнатися за речами – модними новинками, щоб виглядати модно, досить купувати актуальні аксесуари цього сезону, що буде створювати враження модного і актуального образу. А щоб при цьому виглядати ще й респектабельніше, рекомендується купити в кожну капсулу по брендовій дорогій речі, яку комбінувати з демократичними. За допомогою такого прийому образ буде виглядати набагато дорожче і привабливіше.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ