Вчені дізналися, в чому секрет жіночої привабливості

150

Вчені проводили масу досліджень з приводу жіночої привабливості. І прийшли до висновку, що її секрет в окситоцині. Що ж це за диво гормон такий, який допоможе жінці зробити чоловіка вірним, більш товариським? Недавні дослідження показали, що окситоцин впливає на фізичний потяг, яке проявляє кожна людина до свого партнера.

Чому ми виглядаємо привабливими в очах інших людей? Вчені розглянули цей фактор з боку біології. Працювали над цим питанням команда з Університету Бона і команда з університетів в Рурі (Бохум, Німеччина), також Ченду (Китай).

Спостерігали за людьми за допомогою МРТ. Спосіб діагностики показував вплив окситоцину жінки на функції мозку чоловіка. Підсумок був такий, що завдяки окситоцину жінка виглядає більш привабливою, ніж інша дама, рівень у якої цього гормону нижче. До такого результату вчені прийшли після експерименту над 40 чоловіками! Фахівці підтвердили також і вплив окситоцину на вірність чоловіка.

З іншого боку, вчені досліджували рівень цього гормону у людей після розриву відносин з коханими. Зниження секреції після розлучення пояснює стан смутку і печалі. А значить, правду кажуть, що іскорки в очах і посмішка робить жінку красивою. Щастя і радість ось головна зброя жінки.

Складний людський організм…Скільки вчених роками працюють над тим, щоб зрозуміти як він працює. Але однозначно приходять до висновку, що щастя не тільки робить жінку привабливою, але і може вилікувати від недуг. Тому радійте життю, більше відпочивайте, проводьте час з близькими, балуйте себе, робіть те, що вам подобається і даруйте радість близьким. Намагайтеся менше думати про проблеми і бути тільки на позитиві. Любіть і будьте коханими, а оточуючі, неодмінно, будуть помічати вашу привабливість і чарівність!

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ