Тренди в макіяжі зима 2017-2018

31

Тренди макіяжу змінюються кожен сезон, тому будь-якій дівчині було б корисно знати, що актуально в цьому сезоні. Так, які тренди в макіяжі будуть спостерігатися в сезоні зима 2017-2018?

Металік на повіках. Вже кілька сезонів поспіль на модних показах найчастіше зустрічалися матові відтінки, але тенденції в цьому сезоні зовсім інші. На показах модних будинків найбільше виділилися металеві відтінки. Саме цей тренд буде найпопулярнішим в 2018 році. Макіяж з використанням блискучих текстур може бути універсальним. Можна використовувати більш ніжні і бляклі відтінки для щоденного макіяжу, щоб зробити погляд більш свіжим. А для драматичного ефекту або цікавої фотосесії підійде хаотичний макіяж, з використанням декількох металевих відтінків.

Ефект холеной шкіри. Натуральна красива шкіра без вад завжди буде виглядати дорого і розкішно. Але для цього недостатньо засобів декоративної косметики. Тому, всі візажисти модних показів радять привести свою шкіру в порядок, а не приховувати це шарами косметики. Адже в цьому сезоні вони обмежувалися мінімальною кількістю тонального крему, найчастіше на показах використовувалися легкі, підсвічують кошти з легким тонуванням.

Чорні стрілки. Це вічний тренд будь-якого сезону. Але саме в цьому сезоні можна не зупинятися на певному виді стрілок, а дозволити собі поекспериментувати. У цьому сезоні актуальні як чіткі, невеликі стрілки, так і гранжеві стрілки, розтушовані на верхньому і нижньому столітті.

Лялькові вії. Досить дивний тренд для зими 2017-2018. Адже більшість візажистів кілька років поспіль стверджували, що, чим природніше виглядає макіяж, тим краще. Але на нинішніх показах ситуація змінилася кардинально. І вії стали не просто доповнює макіяжу, а його головним акцентом. Для цього треба рясно фарбувати як верхні, так і нижні вії, щоб створився ефект павукових лапок. Або можна скористатися накладними пучками. Природно, що такий тренд не підійде для щоденного макіяжу.

Рожевий колір. Найактуальніший відтінок в макіяжі 2018 року. Причому його можна використовувати скрізь: на щоках, вилицях, століттях, губах. Звичайно, не всім підійде рожева туш, як на показі Gucci, але рожеві рум’яна і блиск для губ додадуть обличчю свіжості і жіночності.

Готичний макіяж. Для цього візажисти використовували темні, насичені відтінки тіней і помад. Причому акцент не повинен бути на одній частині особи, як прийнято вважати, а навпаки — одночасно на губах і очах.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ