ТОП 5 засобів в боротьбі з посіченими кінчиками

83

Посічені кінчики-це страшний сон будь-якої дівчини, яка мріє про довге і здорове, шовковисте і густе волосся. Січне волосся можуть проявляється як надломи по довжині, як білі точки і як роздвоєні кінчик волоска. У них можуть бути різні причини: часте вплив гарячих температур від стайлеров, недостатнє зволоження, сухе повітря, жорстка вода, неправильне розчісування і догляд. Складно зрозуміти, що саме шкодить волоссю конкретної людини, але усвідомивши цю причину, Ви зможете відновити волосся набагато швидше. Але навіть, не розуміючи причини посічених кінчиків, необхідно вдатися до вирішення цієї проблеми, допомогти волоссю.

Перший засіб, яке допоможе не тільки оживити кінчики, але і надати волоссю пружності – це маски для волосся. Давно відомо, що бальзами створюють лише видимий ефект здоров’я волосся, маски ж дійсно приносять їм користь. Важливо підібрати ту маску, яка підійде саме Вашому типу волосу, буде вирішувати актуальну проблему. Ви можете чергувати різні типи масок, наприклад маску для відновлення волосся і маску для зволоження волосся, застосовуючи один-два рази на тиждень.

Другий засіб допоможе довше зберігати кінчики здоровими, відтягуючи момент стрижки – це незмивні засоби, такі як масло, сироватки. Вони можуть бути натуральними: арганова олія, масло брокколі, морквяне масло, масло амли; а можуть бути покупними, в яких основним інгредієнтом, найчастіше, є силікон. Такі кошти довше не дають кінчиками ламатися і роздвоюватися.

Третє засіб – використання термозахисних коштів, це засіб дозволяє попередити появу нових перетинів, а також погіршення стану вже наявних пошкоджень. Такі засоби бувають у вигляді масло, спрею або крему. Найбільш важкими і сильними є кремові текстури. Не забувайте використовувати їх на вологе волосся перед кожною укладанням.

Четверте засіб – кокосове молоко, саме молоко, а не масло. Весь секрет в його ламінуючому впливі на волосся, а також м’якому зволоженні. Наносити його бажано в теплому вигляді, після чого укутати волосся під пакет або шапочку. В нього можна додавати різні масла, але кокосове молоко відмінно справляється з ушкодженнями і поодинці.

П’яте засіб, якого, тим не менш, не вдасться уникнути – це стрижка волосся. Підстригати січене волосся необхідно, щоб не запустити перетин. Якщо Ви боїтеся втратити довжину, то зараз існує багато послуг по стрижці мінімальної довжини волосся.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ