Шампунь в домашніх умовах від випадіння волосся

83

Маски від випадіння волосся, ви вже знаєте, а тепер хочу розповісти вам про рецепт домашнього натурального шампуню, який допоможе запобігти випадання волосся, і буде легким і безпечним для ваших волосся. Адже краса волосся завжди заворожує, радує і захоплює. А якщо ви на гребінці все частіше бачите просто купу випали волосся, то радості від цього, я думаю мало.

Шампунь в домашніх умовах від випадіння волосся —тема статті сьогодні

Завдяки складу натурального шампуню, ваше волосся перетворяться просто в розкішне і здорове волосся. Цей простий, але в той же час ефективний шампунь, легко можна приготувати в домашніх умовах.

Шампунь в домашніх умовах від випадіння волосся

Щоб приготувати шампунь в домашніх умовах від випадіння волосся, вам знадобиться :

квітковий пилок-2 ч л-подрібнити в порошок в ступці
квіти липи 3 ч л-подрібнити в порошок в супку
настоянка прополісу — 1-3 краплі
вода — 50 мл
олія чайного дерева — 1-3 краплі
олія соняшнику-1 ч л
калійна паста — 70 гр

1. На водяній бані розтопимо калійну пасту. Додамо в пасту води. Помішуючи доводимо до однорідної маси, контролюючи, щоб паста тужила, але ніяк не кипіла. Знімаємо з плити.
2. Далі через ситечко, додаємо подрібнену липу і пилок, ретельно при цьому перемішуючи.
3. Додаємо соняшникову олію і ретельно перемішуємо.
4. Додаємо настоянку прополісу і перемішуємо.
5. Додаємо масло чайного дерева і ретельно перемішуємо.
6. Перливаем в ємність для шампуню, і можна зберігати до 6 місяців, якщо раніше його не використовуєте. І після першого застосування, ви більше ніколи не захочете використовувати шампуні з магазину, це точно.

Застосовувати домашній шампунь можна всією сім’єю, і дітям, і дорослим, і якщо у вас чутлива шкіра голови, або ви вагітні, або вам важко підібрати для себе ідеально підходящий шампунь то це те, що треба.

Завдяки натуральному домашньому шампуню, вирівняється структура волосся, сам волосся зміцниться, і перестане випадати. Спробуйте приготувати, адже це легко і просто в домашніх умовах, приготувати натуральний, домашній, ефективний та результативний шампунь.

Хороших вам результатів. Краси і молодості.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ