Секрети жіночої чарівності

37

Деяким дуже пощастило: вони з самого народження володіють такою харизмою, що люди самі до них тягнуться. Що таке харизма? Це внутрішня чарівність людини, яка змушує оточуючих цікавитися ним, щось схоже з сильним характером, унікальним даром. Слово «харизма» походить від давньогрецького «притягувати увагу», харитами називали богинь краси і витонченості. Всім хочеться володіти такими здібностями і вміти приковувати погляди. Секрети жіночої чарівності допоможуть стати центром уваги в будь-якій компанії.

Перший секрет – це посмішка. Погодьтеся, приємно адже, коли вам посміхаються? Навіть якщо у вас поганий настрій якось само собою виходить посміхнутися у відповідь. Своєю променистою посмішкою ви демонструєте, що у вас все відмінно, а люди тягнуться до таких особистостей.

Інтимні жіночі секрети онлайн часто стосуються саме зовнішньої краси і догляду за собою. Чарівність не має відношення до вашого одягу, макіяжу, зачіски (якщо, звичайно, ви не в брудному одязі з розмазаною тушшю і немитою головою). Це особлива енергія, яка йде зсередини людини, оточуючим затишно і комфортно поруч з ним.

Навчіться приховувати або зовсім уникати нервового напруження. Коли ви переживаєте, м’язи напружуються, від вас виходить тривога, на підсвідомому рівні ви відштовхуєте людей. Навчіться розслаблятися. Тільки не забувайте тримати поставу: рівна спина і високо піднята голова показують аудиторії, що ви успішні і впевнені в собі.

Спілкуючись зі співрозмовником, пам’ятайте: не тільки чоловіки не переносять жіночих високих нот в голосі. Намагайтеся говорити рівно, впевнено, переходите на більш низький тембр. Такий голос заспокоює і налаштовує на краще. А якщо ще й роздавати людям компліменти, вони будуть вами підкорені остаточно.

Наполеглива і цілеспрямована робота над собою зробить вас найчарівнішою і привабливою. Це може стати в нагоді в багатьох життєвих ситуаціях: з коханим, в сім’ї, на роботі, в держустановах, де потрібно отримати довідки і т. д. Якщо у вас з’явився вільний час, проведіть його з користю – попрацюйте над своєю чарівністю. Воно дуже скоро принесе вам перші плоди і ви приємно здивуєтеся, чого можна домогтися за допомогою посмішки і компліментів.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ