Наймодніші прикраси сезону зима 2018

78

Різні прикраси для сучасної модниці-це величезна частина її індивідуального образу, неповторних рис і вираз характеру. Скільки всіляких аксесуарів треба сучасній жінці, щоб відчувати себе упевнено в своєму образі – це сережки, браслети, кільця, брошки.

У 2018 сезоні аксесуари-це яскраве відображення тенденцій всієї моди сезону. Вони практично на першому місці.

Головне для аксесуарів в прийдешньому сезоні – масивність. Чим більше, тим краще. За цим принципом були виконані всі колекції дизайнерських аксесуарів.

Сережка

Ці аксесуари в новому сезоні дуже великі, навіть величезні. Виконані сережки часто з металу і каменів. Багато різних квіткових композицій. Сережки D&G –це шедеври сучасного мистецтва. Різні фігурки з каменів і прекрасні янголята просто прекрасні.

Браслет

Браслети в сезоні 2018 відрізняються масивністю. Втім, як і інші аксесуари. Кольори яскраві і барвисті, справжні буйство фарб для незабутнього образу. А модний будинок Chanel придумав нову родзинку ,щоб не ховати красу під рукавичками, носити браслети зверху них.

Кольє

Всі будинки моди в новому сезоні пропонують нам носити досить об’ємні кольє, виконані з металу зі вставками з різних каменів. А також дуже оригінально виглядають медальйони і кулони на широких стрічках. Дуже незвично виконані кольє будинку Anna Sui-це довгий ланцюг задекорована намистинами і камінням.

Кільце

Хто з жінок не носить кільця, кільця носять все. У новому сезоні вони масивні як біля будинку Missoni. Ще наймодніший тренд носити масивне прикраса поверх рукавичок.

Брошка

Був час, коли про брошки зовсім забули. Але брошка повернулася як один з найактуальніших аксесуарів сезону 2018. Матеріали для виготовлення брошки досконалі різні-тканина, шкіра, дорогоцінні метали і камені та інші. Giorgio Armani доповнив свою колекцію цим модним аксесуаром, у нього брошка виконана з тканини і каменів.

Прикраси для волосся

Особливо багато прикрас для волосся було в колекції дому D&G. Це і прекрасні шпильки, і неповторні обідки. Основний мотив – квіти. Матеріали для прикрас різні, але в основному це намистини, тканина і чудові камені.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ