Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт

68

Ідеально плоский животик це не мрія, а реальність. Всі ми втомлюємося, і забуваємо, що собі коханій потрібно приділяти час. Багато все-таки і знаходять для себе час, відвідують спортивні секції, або бігаю вранці, або ввечері. Це все чудово! І ви Великі розумники.

Але я хочу вас познайомити з найефективнішими вправами, які допомагають швидко і легко прибрати живіт. І при цьому Вам навіть не доведеться вставати з ліжка, не кажучи вже про витрачений стільки часу, яке так важко знайти.

Про найкращу зарядку для ледачих, я писала раніше, а сьогодні давайте дізнаємося про вправах, які зроблять Ваш животик плоским і красивим, навіть перебуваючи ще в ліжку.

Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт-тема статті сьогодні.

Секрет комплексу, який дозволяє швидко позбутися від зайвих сантиметрів, і відчувати себе молодше, Ви дізнаєтеся вже зараз.

Для всіх жінок, які не можуть витрачати багато часу на спортзали і біг вранці, для всіх, хто зайнятий домом, дітьми або просто роботою, вони можуть просто прокинутися трохи раніше, і витративши всього 10 хвилин на вправи, не встаючи з ліжка, зробити свій животик плоским, і красивим.

А так само для ледачих, які відкладають все на потім, але адже і вони теж хочуть мати плоский живіт, так ось тепер у них є шанс, це отримати. Всього 10 хвилин в день, без виснажливих тренувань і дієт, лежачи в ліжку, виконуючи вправи для ледачих, і плоский живіт у Вас вже є.

Якщо Ви будете виконувати цей комплекс 2 рази в день, по 10 хвилин, Ви позбудетеся від обридлого вже живота, фігуру зробите більш стрункою, а відчувати себе будете бадьорими, впевненими і задоволеними собою, а Ваша талія може легко зменшитися на 10 сантиметрів.

Протипоказання : для тих людей, які щойно перенесли операцію, або молодим матусям, які щойно народили дитину, потрібно перш проконсультуватися з лікарем, а потім приступати до ефективних вправ, допомагає прибрати живіт.

Бажано всі вправи робити на голодний шлунок, тому найкращий час для вправ — це ранок та час перед сном. І щоб на вашому ліжку був ортопедичний жорсткий матрац, тобто тверда і рівна поверхня, а не прогинає гойдалка. Якщо такого у Вас немає, то Вам доведеться перебратися на підлогу, і там виконати ці вправи для плоского живота.

Ці вправи гарні тим, що кожен може їх під себе підібрати. Наприклад Ви втомлюєтеся, і м’язи живота слабкі, то Ви можете і перериватися, головне при цьому дихати повільно. В ідеалі ці вправи, які допоможуть позбутися від живота, краще робити 2 рази в день, по 5 — 10 хвилин на комплекс, або 10 — 20 хвилин, і один раз в день, якщо Ви хочете гарного результату, і незабаром.

Приступаючи до вправ, смачно потягніться, і приберіть подушку.

Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт

1.Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт . Вправа для м’язів живота : верхніх, середніх і нижніх м’язів живота.

Ляжте рівно, і підніміть ноги вгору. Шкарпетки тягніть на себе. Починайте робити кругові обороти ногами: спочатку маленька амплітуда, потім середня, і велика.

Голову можете підняти, тоді будуть опрацьовуватися ще й м’язи грудей і шиї. Якщо так незручно, то можете просто покласти голову на ліжко, але без подушки. Виконайте цю вправу протягом 1 хвилини.

А якщо Вам легко дається таке вправу, тоді можете ускладнити, опустивши ноги на 45 градусів, і роблячи оберти на цьому рівні, це набагато складніше, і Ви це відчуєте.

Виконуючи цю вправу, Ви прокручуєте верхні, середні і нижні м’язи живота, м’язи передньої стінки стегон, м’язи сідниць і м’язи промежини.

2. Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт . Вправа для м’язів живота : для нижніх м’язів живота.

Початкове положення лежачи. Піднімайте поступово ноги спочатку на 5 сантиметрів, на 15 сантиметрів, на 45 градусів, і на 90 градусів, шкарпетки на себе. І в такому ж порядку назад : 90, 45, 15,5. Намагайтеся хоча б пару секунд затримуватися в кожному положенні.

Якщо у Вас слабка поперек, тоді підкладіть долоньки під сідниці, і зробіть : 5, 45, 90. Це вправа для когось видасться складним, тому не перенапружуйтеся, а зробіть хоча б 2-3 підходу, а далі, коли Ваші м’язи трохи зміцняться, можна поступово збільшити, щоб отримати очікуваний результат і позбутися від живота, а живіт все-таки зробити плоским.

3. Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт .Вправа для м’язів живота: Нижні, Середні, для гомілок і м’язів стегон.

Вправа ножиці. На вдиху ноги розводимо, на видиху — схрещуємо. Робити повільно, як і дихайте. Якщо складно, то так само можна під сідниці покласти долоньки. Робити вправу ножиці можна від 30 секунд до 3 хвилин, все залежить від Вашої фізичної підготовки.

4. Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт . Вправа для м’язів живота.

Початкове положення лежачи. На вдиху підніміть руки і ноги вгору паралельно, На видиху опускаємо руки і ноги вниз, при цьому намагайтеся ноги остаточно на постіль не класти, а як би зависнути. При цьому стежте, щоб шия Ваша була розслаблена. Така вправа виконайте від 1 хвилини до 3, знову ж таки все заздрості від вашої фізичної підготовки.

І пам’ятайте завжди, що завжди можна збільшити, для кращого результату. А так само сфілоніть для гіршого результату, вибір за Вами.

5. Найефективніші вправи, що допомагають прибрати живіт . Вправа для м’язів живота: для внутрішніх м’язів живота, що допомагають скоротити стінки шлунка.

Початкове положення лежачи. Підтягніть коліна до грудей і обхопіть себе руками за гомілки. Голову і плечі не напружуйте. Робите вдих через ніс лежачи, і видих підводячись і при цьому напружуючи живіт, робите як би в коліна видих, і в цей момент, Ви ще більше підтягуєте коліна до себе, і при цьому головою тягніться в бік колін.

Можна цю вправу поділася з зведеними колінами, а можна їх трохи розвести. І на останній вправі, затримайте себе в максимальній напруженій позі, коли ви тягніться до колін, для початку почніть зі звіту 10 секунд, поступово збільшуючи час.

Після вправ, полежте трохи і розслабтеся, вранці подумайте, яким чудовим буде день, а ввечері згадайте, все хороше, що сталося з Вами за день.

Сьогодні ви дізналися 5 найефективніших вправ , що допомагають прибрати живіт, як правильно їх робити і коли робити ці вправи, які допоможуть позбутися від живота. І наочне фото вправ, як прибрати живіт легко і просто.

А в наступній статті, навчимося робити пружні попки, і це зовсім не складно, головне Ваше бажання, і правильний комплекс вправ для сідниць. Не пропустіть цікаве і корисне для вас.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ