«Один дома — 2»: 5 фактів про фільм його честь 25-річчя

50

У це важко повірити, але улюблена стрічка про пригоди Кевіна вийшла чверть століття тому і сьогодні Маколей Калкін встиг отримати репутацію наркомана і п’яниці, знятися в кількох картинах, причому скрізь з натяком на те, що фільми про Кевіна зіпсували їй життя, і нарешті повернутися до нормального життя — позбавитися від поганих звичок і знайти собі дівчину.

Втім, як би Маколей не любив фільми про «самого дому», ми не можемо уявити новорічні та різдвяні свята без обов’язкового перегляду фільмів Кріса Коламбуса. Тому поки фільм завантажується, давайте згадаємо цікаві факти?

1. У 1990 році, коли вийшов перший фільм про Кевіна Маккалістер, Маколей отримав гонорар у розмірі 8 млн доларів за участь у сіквелі. На той момент це був найцінніший чек, виписаний на ім’я 12-річного хлопчика.

2. Пригауете ту звукозаписну і звуковідтворювальну машинку, якою Кевін грав у двох фільмах? Так от, через кілька тижнів після виходу картини на екрани, компанія «Tiger Electronics» випустила справжню версію іграшки Talkboy яка як і у фільмі могла переробляти дитячий голос у голос з інтонацією дорослого чоловіка.

3. Магазин іграшок носить назву «Іграшкова лавка Дункана». Цю назву магазин отримав на честь виконавчого продюсера Дункана Хендерсона.

4. І ми знаємо, що ви роками шукали ті гангстерські фільми, які неймовірно лякають малого Кевіна, але змушені вас засмутити, адже таких стрічок ніколи не існувало. Уривок спеціально був знятий для використання у фільмі.

5. Це вже, напевно, загальновідомий факт, але все одно — у сцені коли Кевін заходить в готель «Плаза» і запитує у перехожого — «Де тут хол?»Йому відповідає знаменитий американський бізнесмен Дональд Трамп, який був на той момент власником того самого готелю, а зараз — президент США.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ