Одяг для смартфона

95

Чохол для мобільного телефону (смартфона) — це як Одяг для людини. Перше завдання будь-якого чохла – це, в першу чергу захист корпусу і екрану телефону від зовнішніх впливів – падінь, нанесення подряпин (наприклад, ключі в сумці), попадання води і бруду. Друге завдання-до речі, не менш важливе-захистивши телефон від пошкоджень, зберегти зручність використання його основних функцій.

Асортимент мобільного гардероба

Основні види (типи) чохлів:

Футляр. Являє собою непрозорий футляр, куди телефон засовується. Для роботи з телефоном його доводиться діставати з футляра. Для зручності виймання передбачений спеціальний хвостик, потягнувши за який, можна витягнути телефон з футляра. Коли телефон знаходиться в такому чохлі, він добре захищений, і звичайне падіння телефону на підлогу (плитку, асфальт) зазвичай не представляє загрози. Але справа в тому, що для розмови телефон зазвичай витягується з футляра, і перевага захисту чохла втрачається. Адже телефон в основному вислизає з руки якраз під час розмови.

Книжка. Цей вид чохла являє собою книжку. У такому чохлі телефон зазвичай вставляється в спеціальне кріплення на задній стінці чохла-книжки. Передня стінка (обкладинка) служить для захисту екрану. На торцях книжки зазвичай зроблені прорізи для доступу до функціональних роз’ємів і кнопок управління смартфоном. Для роботи телефон не треба діставати з цього чохла, а просто відкрити обкладинку, як у книги. Також на передній обкладинці деяких чохлів-книжок роблять вирізи під динамік, мікрофон, а іноді і під область екрану, в якій відображається меню для відповіді на дзвінок. Це дозволяє відповісти на дзвінок, не відкриваючи чохол книжку. Єдиний мінус цього чохла – це незручність користування смартфоном в деяких випадках.

Кобура. Цей вид чохла був більше поширений за часів звичайних кнопкових телефонів. Являє собою власне, кобуру із застібкою (зазвичай магнітної), зазвичай мав скобу для кріплення на ремінь. Кобуру можна було вибрати не за моделлю телефону, а просто примірявши на свій телефон. Діапазон розмірів цього чохла був дуже великим. Недолік такої ж, як і у чохла-футляра – коли телефон дістається з кобури для розмови, він не захищений від падіння.

Бампер. В даний час найбільш поширений вид чохла. Одягається на задню стінку телефону і замикається на його торцях. Має вирізи під роз’єми, камеру і кнопки управління. Недолік – повноцінно не захищає екран. Звичайно, цей чохол має бортики, які при падінні телефону плазом на рівну поверхню не дадуть екрану розбитися. Але при серйозному падінні екран може постраждати. Щоб цього не сталося, в тандемі з бампером рекомендується використовувати захисне скло.

Спортивний, екстремальний. Ці види чохлів призначені для людей, що займаються різними видами спорту. Зазвичай кріпляться на руку або ногу і захищають телефон від дощу і пилу. Особливо просунуті моделі чохлів дозволяють навіть занурюватися з телефоном під воду.

Укладення

Звичайно, смаки бувають різні, і кожна людина вибере той вид чохла, який буде найбільше його влаштовувати. Але все-таки, напевно, краще придивитися до бампера, а також придбати захисне скло. Це рішення практично не потовщує смартфон, дозволяє повноцінно використовувати його функціонал, а захисне скло вбереже екран від падінь і подряпин.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ