Ошатне і зручне плаття » кажан»

63

Сукня «летюча миша» має досить витончений і ошатний фасон. Свою назву воно отримало від назви форми рукава, який в свою чергу стали так називати, завдяки вільному розлітається крою. Вибір такої назви відразу ж стане зрозумілий, якщо підняти руки над головою. Рукава в цьому випадку, дійсно, стануть схожі на крила.

Подібний фасон рукава був підглянутий в традиційному японському одязі кімоно і має дещо схожу форму. Однак фасон був доопрацьований і в європейській моді вперше презентований в 40-х роках. Але справжньої популярності довелося чекати ще 40 років, і ось в 80-і роки сукні «кажан» стали по-справжньому популярні.

На даний момент варіацій на тему цієї сукні предостатньо. Такий фасон може бути використаний і в домашньому одязі, наприклад, з бавовняної тканини може бути пошито домашнє плаття-халат на літо, і у вечірній, але в цьому випадку «летюча миша» буде виконана з шовку, оксамиту, інших святкових і дорогих тканин. Також є зимові варіанти, пошиті з теплих тканин. Дизайнери грають з комірами і декольте, вибираючи те комір-хомут, то спокусливе декольте, то виріз на спині. Але рукав незмінно буде довгим або 3/4, в іншому може бути маса варіацій.

Кому носити?

Сукня «летюча миша» за рахунок вільного крою верху допомагає приховати повноту рук і великі плечі. Отже, ідеальним цей фасон буде для фігур «перевернутий трикутник». До того ж в більшості суконь низ є облягаючим, значить, можна показати свої стрункі ніжки і привабливі стегна. З цієї ж причини фасон «кажан» не дуже підходить фігурі «груша», але якщо знайти модель, яка не буде надто облягає в стегнах, то плаття буде виглядати цілком гідно.

Також дане плаття не робить акценту на талії, тому якщо у жінки вона не яскраво виражена і не дуже приваблива, то таке плаття допоможе приховати цей факт. Отже, жінкам з фігурою «яблуко» такий фасон теж підійде. Тим більше, на даний момент є моделі суконь, які мають розрізи на руках, завдяки яким можна зробити акцент на гарні руки. Підійде плаття і жінкам з фігурою «прямокутник». Жінки такого типу повинні вибирати плаття з облягаючим низом і бажано коротше, тоді можна буде продемонструвати стрункі ніжки.

Мінусом такого сукні є його здатність красти зростання. Отже, жінкам з невеликим зростанням потрібно з обережністю носити такий фасон. Також така риса «кажана» зобов’язує до певного взуття. Одягнувши дане плаття, потрібно обов’язково взувати взуття на підборах.

З чим носити?

Як вже було сказано, в якості взуття до сукні кажан підходять підбори. Чим менше зростання, тим вище каблук. Дозволити собі взути до такої сукні туфлі на платформі або балетки можуть тільки дуже високі і стрункі дівчата.

З даними фасоном найкраще виглядають довгі прикраси. Можна надіти кулон на довгому ланцюжку або намиста, які будуть доходити хоча б до грудей, нитку перлів. Браслети можуть бути масивними і цікавими. Сумочка повинна бути невеликою. Добре буде виглядати сумка–конверт або клатч. Хорошим доповненням до образу стануть шовкові хустки.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ