Модний лак для нігтів: робимо вибір

27

Догляд за нігтями – це не тільки процедура, необхідна для підтримки їх здоров’я, але і доставляє будь-якій дівчині чимало задоволення. Дуже приємно кожен раз радувати себе новим дизайном нігтів, зробленим самостійно. У цьому дуже допомагає модний лак для нігтів, асортимент лаків на сьогоднішній день просто вражає.

Різні види лаків

Дуже цікавим і модним є термолак, який в залежності від температури навколишнього середовища змінює свій відтінок. Наприклад, якщо в теплі лак виглядає яскраво-червоним, то на холоді він стає темно-бордовим. Такий модний манікюр дуже популярний в наш час.

Інша цікава річ – пісочний лак, він утворює на поверхні нігтя шорстке покриття, що нагадує шар піску. Такий лак виглядає дуже креативно, але він дуже вимогливий до нанесення: якщо шар вийде занадто товстим, пісочний лак буде виглядати неакуратно. Крім того, його не можна покривати зверху закріплювачем. Зустрічається також різновид лаку зі структурою «рідкий пісок»: зовні ефект абсолютно однаковий, але така структура, більш проста у нанесенні і довше тримається, не утворюючи тріщин і сколів.

Модним є і лак-хамелеон. Він змінює свій колір в залежності від того, під яким кутом дивитися на манікюр. Зустрічаються як лаки з двома відтінками, так і мультихромні — з безліччю відтінків. Зазвичай вони дуже стійкі і володіють прекрасним глянцем.

Перламутровий лак теж можна зарахувати до таких помічників в манікюрі, як модний лак для нігтів. За рахунок вмісту в своєму складі дрібних частинок перламутру покриття нігтів виглядає дуже блискучим і переливається. Традиційний перламутровий лак має рожеві відтінки, тому під ним дуже помітні нерівності нігтьової пластини. У зв’язку з цим перед нанесенням такого лаку спочатку краще нанести базову основу.

Дзеркальний лак або лак-металік, теж зустрічається досить часто. Це золотий або срібний колір, такий лак містить частинки, які створюють металевий блиск. Він відмінно самовирівнюється і тому не вимагає нанесення бази під нього. Цікавий і голографічний лак, що надає нігтям ефект переливання і сяйва на сонці. Голографічні лаки дуже стійки і швидко сохнуть.

Креативні види лаків

Ще один модний лак для нігтів – це креативний кракелюр. Спочатку наноситься будь-який звичайний лак, а зверху вже наносять лак-кракелюр. Особливий склад цього лаку створює ефект розтрісканого покриття, обов’язково зверху нанести захисне покриття, оскільки кракелюр досить неміцний.

Неоновий лак – це улюблена річ стильних і молодих дівчат, оскільки це яскраві кислотні кольори. Досить часто неонові лаки виробляють як флуоресцентне покриття, за рахунок чого нігті ефектно світяться в темряві при УФ-освітлення.

Магнітний лак з’явився у продажу відносно недавно, але вже придбав собі прихильниць. До його складу входить непомітна металева стружка, яка при нанесенні лаку і піднесенні до нього спеціального магніту утворює на поверхні нігтя цікавий малюнок.

Вибір лаків дуже величезний, тому багато представниць прекрасної статі не обмежують себе і набувають лаки різних видів, щоб мати можливість регулярно міняти свій манікюр і дивувати оточуючих креативними і незвичайними нігтями.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ