Модні джинси скінні 2018

232

В 2018 році на піку популярності будуть джинси скинії. Таку назву вони отримали через свою відмітною риси, яка полягає в щільному обтягуванні ніг, будучи другою шкірою.

Раніше такі джинси були невід’ємною частиною гардеробу чоловіка, вони ще були модними у вісімнадцятому столітті, але донині залишаються актуальними. Сьогодні ж такі джинси стали невід’ємною частиною гардеробу практично будь-якої дівчини. Такі джинси хороші тим, що підходять на будь-який випадок життя і їх можна поєднувати з різноманітною одягом. Дизайнери з кожним роком доповнюють джинси скинії все новими деталями і акцентами і роблячи їх все більш вузькими. Ось, наприклад дизайнер Neil Barrett у своїй колекції представив неймовірно красивий джинси скинії, виконані в байкерському стилі з металевими блискавками і завищеною талією.

Джинси скинії відмінно виглядають як з туфлями на високих підборах, так і з різним взуттям на низькому ходу. Також під них можна одягнути різної висоти чоботи. Що стосується верху, то така модель джинсів відмінно буде виглядати як з топом, тунікою так і з блузкою, кардіганом, піджаком.

Актуальними кольорами джинсів скинії для холодного періоду будуть такі як: чорний, сірий, а також темно-синій і коричневий. А для літнього періоду модними будуть такі кольори джинсів скинії як: сірий, білий, блакитний і різні їх відтінки. Також будуть на піку популярності і градієнти, які являють собою плавні переходи від світлого кольору до темного і навпаки.

Хочеться також відзначити, що джинси відмінно підійдуть дівчатам, які не володіють худобою зайвою, так як у такій моделі джинсів вони будуть здаватися ще худіша. Для виготовлення цієї моделі джинсів використовується добре облягає і розтягується тканину, яка повторює рельєф тіла. З допомогою джинсів скинії можна візуально подовжити ноги, а також створити образ спокусниці. Дівчата, які володіють ідеальною фігурою, можуть за допомогою них продемонструвати всі свої достоїнства. Але якщо фігура далека від ідеалу такі джинси відмінно виглядатимуть з подовженою тунікою, дозволяючи виглядати дівчині на сто відсотків.

У 2018 році в моді подвійний денім, тобто в одному костюмі поєднання кількох речей, виконаних з джинсової тканини. Наприклад, джинси скинії можна доповнити або топом з джинсової тканини або ж курточкою теж з тієї ж джинси. І тоді не сумнівайтеся, ви обов’язково будете в тренді.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ