Модні кольори 2018 року

64

Кожна людина дотримується якогось свого кольору в одязі. Комусь хочеться одягтися в чорне, хто вважає за краще воювати все своєю яскравістю і вибирати помітні і навіть кислотні кольори, а деякі дотримуються спокійних світлих тонів. Однак наші переваги з часом змінюються, точно також змінюється і мода. В один період часу якийсь колір був на піку популярності, а через деякий час він вже записаний до лав самих небажаних для вибору в одязі.

Так, любителів яких кольорів порадує мода в 2018 році?

Цього року пощастило любителям різноманіття в кольоровій гамі. Так як наступний рік пропонує додати в гардероб не конкретні кольори, а їх відтінки. Дизайнери в першу чергу роблять акцент на елегантність в кольорі, радячи придивитися до м’яких, пудровим відтінкам.

2018 рік дозволить кожному знайти для себе власний відтінок. Однак головною палітрою цього року будуть саме насичені відтінки. Наприклад, відтінки темної бірюзи, пудровий рожевий колір і деякі відтінки смарагду. Якщо говорити про світлу гаму кольорів, то варто звернути увагу на сіро-зелений відтінок.

Не тільки перераховані вище тони будуть модними в наступаючому році. Варто відзначити ще кілька різновидів різних кольорів, які будуть користуватися не меншою популярністю.

 

1. Відтінки жовтого

Жовтий колір є досить специфічним для вибору в одязі, так як вимагає сміливості для носіння. Саме тому він рідко потрапляє в ряди актуальних квітів. Однак цей рік стане винятком, тому що в моду увійдуть такі відтінки жовтого, як натуральний беж, кавовий і кремовий тони, а також піщаний відтінок.

Відтінки жовтого будуть кращим варіантом для суворого костюма або блузи. Актуально буде виглядати шкіряне взуття сіро-коричневих тонів.

 

2. Різновиди насиченого червоного кольору

Вони підійдуть любителям яскравість в одязі, тому що в тренді будуть колір червоного вина і гранатового соку і відтінок стиглої вишні та черешні. Не дивлячись на те, що ці тони представники більш темного насиченого кольору, зробити акцент стоїть на червоний колір.

Колір червоного вина найкраще підійде для суконь і брючних костюмів, а насичений вишневий тон більше для осіннього взуття та сумок.

 

3. Ніжні відтінки блакитного

Невід’ємною частиною гардеробу людей є джинси, саме тому цей тренд порадує кожного. В тренді класичні джинсові тони, а також варто звернути увагу на темні і світлі відтінки блакитного. Варто вибирати більш спокійні тони.

Не варто обмежуватися тільки на виборі джинс, так як блакитний колір прекрасно підійде для легких шарфів, а більш темні варіанти для спідниць.

 

4. Різновиди сірого і білого кольорів

Відтінки цих двох кольорів будуть в тренді протягом усього року, по черзі змінюючи один одного. Так, взимку варто віддати перевагу сірому кольору, білий буде ближче влітку, а до осені в моду увійде поєднання відтінків білого і сірого.

Ідеальні відтінки цих кольорів порівнюються з грифелем олівця і домашнім молоком.

Крім перерахованих відтінків варто звернути увагу на відтінки весни, такі як колір рожевого піона, а також теплі осінні кольори.

Колірна гамма цього року – це стриманість і аристократія.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ