Макіяж сірих очей. Поради від професіоналів

53

Ті дівчата, які можуть похвалитися сірими очима, повинні розуміти, що вони мають чудове і серйозне гідність, якщо порівнювати з модницями, які володіють іншим кольором очей. Це аргументується тим, що сірий колір, як відомо, є нейтральним, таким чином, стане припускати величезний простір для фантазій в області макіяжу. Все це зводиться до того, що тепер модниця зможе самостійно вирішити для себе, як їй виглядати, природно, вражаючи своїм витонченим і привабливим поглядом усіх представників чоловічої статі.

Макіяж сірих очей. Що слід врахувати? Поради від професіоналів

Як тільки, ви станете вибирати відтінки тіней для таких очей, то враховуйте, перш за все, відтінок шкіри, адже це і є один з найважливіших факторів. Бажаючи підкреслити і виділити привабливість очей, то для шкіри, що має теплий відтінок, використовується і тепла гамма макіяжу, адже це найголовніше. Що ж стосується шкіри холодного відтінку, то нескладно здогадатися, в цьому випадку, потрібно вибрати холодну гаму. Але часто дівчата бажають підкреслити колір шкіри, тоді шкіра теплого відтінку потребуватиме макіяжі холодних відтінків, і навпаки.

Сірий колір є найактуальнішим кольором тіней для сірих очей, відповідно вам повинно бути відомо про це. Як правило, часто багато власниці сірих очей, бажають дізнатися, як слід правильно і грамотно наносити контур, врахуйте, що ніяких відмінностей тут немає, все робиться таким же способом, як і для тих, або інших очей. Таким чином, ви повинні дотримуватися акуратність, не забуваючи про тонких лініях, розтушовуванні, і т. д.

Бажаючи змінити відтінок очей, то врахуйте, що зробити це можливо, без особливих складнощів, так як саме сірі очі славляться тим, що здатні найбільше відображати кольорові що найбільше відображають кольорові відблиски. Наприклад, виконуючи контур нижньої повіки, використовуючи олівець потрібного тону, то можна з особливою легкістю додати очам той відтінок, про який ви мрієте, що важливо.

Мріючи зробити очі сірого кольору темніше, знайте, що контури повік повинні бути грамотно проробленими, як світло сірими, так і білими тінями. Але в деяких випадках, модниці бажають візуально збільшити очі, в цьому випадку, контур нижньої повіки потрібно промальовувати правильно і грамотно, використовуючи синій олівець, а у внутрішній частині використовуються тіні.

Врахуйте, що в результаті такого макіяжу, білки очей стають яскравими білими, погляд стає виразнішим.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ