Як вивести плями з одягу в домашніх умовах

60

Як вивести плями з одягу в домашніх умовах, напевно найпоширеніша тема в літній період, коли трава зелена, і стиглі ягоди, а ще якщо і маленькі діти,то тільки й встигай прати, та виводити плями.

Багато різних засобів для виведення плям можна зустріти на полицях магазинів, і вони теж бувають ефективні, але це хімія, і цінова політика буде набагато вища, ніж, якщо ви самі зробите засоби для виведення плям в домашніх умовах.

Це і безпечні, ефективні і дешеві засоби по боротьбі з такими плямами як: кров, трава, зеленка, йод і ягоди.

Як вивести плями з одягу в домашніх умовах — тема статті сьогодні.

Здавалося б ці плями просто так не виведеш, а якщо знати, як і чим правильно вивести плями в домашніх умовах, то вам не доведеться йти в хімчистку, або купувати дорогі хімічні засоби для виведення плям з одягу.

Як вивести плями від зеленки в домашніх умовах

1. Ось це засіб працює, можна казати на 50%, але якщо ви повторите процедуру не один раз, то результат буде. Для цього візьміть в рівних пропорціях перекис водню і води. І просто замочіть ваше пляма в цьому розчині, на 5-10 хвилин приблизно. Якщо пляма свіже, то час впливу буде менше, якщо пляма старе, то довше, і може просто треба буде повторити, і може і не один раз. Добре потерти. Ну а потім просто випрати порошком, або будь-яким засобом для прання.

Як вивести плями від крові в домашніх умовах

1. Візьміть 1 ст л солі на 0, 5 л води, добре розмішайте, і туди опустіть пляму від крові. Замочіть в цьому розчині пляма від крові на 5-10 хвилин. Добре потерти. Ну а потім просто випрати порошком, або будь-яким засобом для прання.

Як вивести плями від ягід в домашніх умовах

1. Для цього візьміть оцет і лимонний сік в рівних пропорціях. І просто замочіть ваше пляма в цьому розчині. Якщо пляма свіже, то час впливу буде менше, якщо пляма старе, то довше, і може просто треба буде повторити. Добре потерти. Ну а потім просто випрати порошком, або будь-яким засобом для прання.

Як вивести плями від йоду в домашніх умовах

1. Плями від йоду, чим раніше почнеш виводити, тим краще буде результат. Для початку замочіть пляму від йоду в холодній воді. Розріжте картоплю, а так як всі ми знаємо, що картопля містить крохмаль, то за допомогою крохмалю, ми і будемо позбуватися плями від йоду. Взяли попередньо замочену пляму, і ретельно потерли картоплею. А якщо пляма у вас велика, тоді картопля натріть на тертці, і на пляму покладіть на кілька хвилин. Якщо пляма свіже, то час впливу буде менше, якщо пляма старе, то довше, і може просто треба буде повторити. Ну а потім просто випрати порошком, або будь-яким засобом для прання.

Як вивести плями від трави в домашніх умовах

1. Змішайте 500 — 600 мл води з 1-2 ст л нашатирного спирту. Замочіть пляму від трави в цьому розчині на 15-25 хвилин. Далі замочене пляма від трави просто обробіть господарським милом. Добре намильте і добре потріть. І ви побачите, що пляма зникає на очах. Добре потерти. Ну а потім просто випрати порошком, або будь-яким засобом для прання.

Ось такі прості і легкі способи вивести плями від крові, трави, йоду, ягід і зеленки, ви тепер знаєте. І чим привабливі ці рецепти? Та тим, що вони натуральні і безпечні, а особливо для наших діток. Адже так важливо вберегти наших крихіток, від впливу хімічних препаратів в такому ранньому ще віці.

Як вивести плями з одягу в домашніх умовах, ви тепер знаєте, а застосовувати чи ні, це вже ваше рішення. Всі кошти натуральні і безпечні, і дуже, ну дуже просто, можна в домашніх умовах, позбутися від плям крові, ягід, трави, йоду й зеленки.

Хороших вам результатів.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ