Як вибрати плаття, яке буде ідеальним?

31

Якщо дівчина має намір внести в свій гардероб нотку жіночності, то перед нею неодмінно постане питання, як вибрати плаття, яке ідеально впишеться в нього. Щоб спростити пошук свого ідеального сукні, перед покупкою потрібно подумки пройтися важливим пунктам пошуку, які заощадять масу часу при підборі потрібної речі.

Випадок

Перше, з чого варто почати, так це задуматися, для яких випадків купується наряд. Сукня може вибиратися для повсякденного носіння. В цьому випадку воно не повинно володіти якимись особливими деталями. Паєтки, стрази, химерна вишивка тощо для такої сукні будуть не доречні. Плаття для роботи має відповідати схожим критеріям лише до того ж має бути непомітних кольорів і ще більш простого фасону, без рюш, стрічок і т. д.

Сукня для особливих випадків, будь то вечірка або побачення, навпаки, має бути ошатним. Такі сукні називають коктейльними, але їм не властива зайва химерність. І вони не мають довжину в підлогу і шлейфу. Довгі нарядні сукні зі шлейфами, пишні або вузькі, називають вечірніми. Вони-то якраз повинні бути багато прикрашені, шитися з найдорожчих тканин і відрізнятися сміливими дизайнерськими рішеннями. Тут доречні і декольте до пупа, і повністю відкрита спина.

Фігура

Після того, як призначення сукні вирішено, потрібно шукати фасон, який би ідеально підкреслив достоїнства фігури. Фасонів дуже багато, але як вибрати плаття, яке буде сидіти ідеально? Потрібно почати з типу своєї фігури, визначити вигідні місця і недоліки. Мета сукні-врівноважити жіночу фігуру. Потрібно вибирати те плаття, яке зробить акцент на красивій частині тіла, а некрасиву частину приховає.

Наприклад, у дівчини красиві груди, але некрасиві, повні стегна. Значить, потрібно вибрати сукню з декольте, але не облягає внизу, а трохи розкльошені. Якщо ноги не дуже привабливі, слід вибирати довжину, трохи прикриває коліна. Також проблемним місцем у фігурі може виявитися талія. Хороший фасон, що допомагає приховати цей недолік, — плаття з запахом або плаття-трапеція.

Бажаючи привернути увагу до якоїсь частини тіла, слід розуміти, що це можна зробити не тільки за допомогою фасону сукні, але і за допомогою його декоративних елементів. Будь-які рюші, банти, вишивки, принти привертають увагу. Значить, на те місце, де декор, дивляться, а на те місце, де його немає, яке однотонно, не звертають уваги. Цим і слід керуватися.

Окремо слід сказати про руки і шию. Якщо руки некрасиві, то краще вибрати сукню з довгим однотонним і облягаючим рукавом. Якщо занадто худі, то на допомогу прийдуть волани, рукава-кімоно, кажан (яка, до речі, може і приховати повноту). Якщо шия надмірно коротка, то подовжити її можна за допомогою V-образного або квадратного вирізу. Якщо ж вона, навпаки, довга, то можна вибрати комір-стоєчку або виріз-човник.

Колір і принт

Найкраще вибирати колір сукні, грунтуючись на власному кольоротипу. Жінці варто добре знати, до якого типу (осінь, зима, весна, літо) вона належить, і які кольори їй йдуть. Деяким жінкам більше йдуть пастельні відтінки, а іншим насичені кольори. Тому це може стати ключовим фактором при виборі сукні.

Також відповідаючи на питання, Як вибрати сукню, потрібно враховувати його принт, якщо такий є. Малюнок на сукні може кардинально змінити фігуру, тому найкраще він виглядає на струнких дівчат, а ось повненьким доведеться постаратися, щоб знайти підходящий, але можна спробувати плаття в смужку. ДО РЕЧІ, смужка підійде жінкам невеликого зросту, подовжуючи фігуру, а ось високим краще від такого принта відмовитися.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ