Як не вдаючись до дієт і активних фізичних вправ продовжити молодість

195

Пам’ятаєте п’єсу «Засіб Макропулоса», де в гонитві за рецептом вічної молодості і довголіття розпалюються нестримні пристрасті. Кожен з нас хоч раз замислювався про такий еліксир, особливо після вивчення свого відображення в дзеркалі і стрілки підлогових ваг. Якщо морити себе дієтами і фізичними вправами ви не збираєтеся, то вам цілком підійдуть нескладні правила по веденню здорового способу життя, а, отже, і збереженню молодості.

1. Намагайтеся врівноважити своє харчування. Ні багато ні мало. Без перевантаження ваші клітини здатні до швидкого оновлення, а, значить, і організм стає мене сприйнятливим до захворювань.

2. При складанні меню враховуйте вікову категорію. Після 30 процес появи зморшок уповільнюють печінку і горіхи, 40-річним жінкам показаний бетакаротин. після 50 – магній для серця і кальцій для кісток, омега 3 для судин. Подорослішала чоловічій половині вкрай необхідний селен, ну і риба, звичайно.

3. Знайдіть для себе відповідну справу. Якщо можна, навіть поміняйте ненависну роботу. Позитивні емоції роблю вас моложавее.

4. Не залишайтеся без пари. Стан закоханості сприяє виробленню ендорфіну, який зміцнює імунну систему.

5. Не пливіть пасивно за течією. Подібна поведінка здатна залучити вас в депресію і стан пригніченості.

6.Не виключайте елементарні фізичні вправи. Досить 10 хвилин і в організмі будуть вивільнятися гормони росту. Після 30 вони припиняють свою вироблення.

7. З віком обмінні процеси в організмі стають залежними від температури. Спальня з прохолодним повітрям ідеальне місце для продовження молодості.

8. Влаштовуйте собі свято живота. Це добре стимулює в питаннях дотримання правил здорового харчування.

9. Не пригнічуйте в собі негативні емоції. Зрозуміло, що інші при цьому постраждати не повинні. Намагайтеся виплеснути їх, застосовуючи сучасні психологічні прийоми. А так само, візьміть собі на озброєння найдавніші прийоми, якими справляються зі стресом йоги.

10. Не давайте зачахнути своєї розумової діяльності. Бездумне просиджування в соціальних мережах, нескінченний перегляд теле серіалів і телевізійних шоу, призведе до передчасної деградації розумових здібностей, неуважність і недоумства.

Працюючий мозок безпосередньо пов’язаний з процесами обміну речовин, активною роботою серця і системою кровообігу.

Ось він який, простий секрет довголіття.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ