Як позбутися зайвої ваги за допомогою масажу

63

Люди, схильні до повноти, в гонитві за стрункістю намагаються випробувати на собі масу способів, не завжди корисних для здоров’я, але привертають обіцянками швидкого ефекту. Беручи без розбору всілякі чаї і таблетки для схуднення, багато абсолютно не віддають собі звіт в тому, що їхнє здоров’я від такої атаки сумнівних препаратів лише страждає.Але мало хто знає, що звичайний масаж здатний принести набагато більше користі в досягненні вашої мети — схуднути!

Відомо багато випадків, коли безконтрольне приймання коштів для схуднення після короткочасного позитивного результату у вигляді декількох скинутих кілограмів приводив в кінцевому підсумку до таких сумних наслідків, як порушення обміну речовин, що тягне за собою ще більший набір ваги.

Якщо ви хочете швидко схуднути, але часу на відвідування тренажерних залів у вас зовсім немає, то самим кращим, безпечнішим і дієвим способом позбавлення від ненависного зайвої ваги стане масаж для схуднення.

Фахівці називають масаж гімнастикою для ледачих. Під час цієї процедури, завдяки зусиллям масажиста, всі групи м’язів розминаються і тренуються без будь-яких зусиль з боку клієнта. Сьогодні масаж для схуднення-вельми популярна процедура, яка допомагає не тільки швидкими темпами скинути зайві кілограми, але і оздоровити організм в цілому.

Про те, як робити масаж для схуднення знає кожен досвідчений фахівець в даній сфері. В будь-якому хорошому салоні краси сьогодні пропонують таку послугу. В руках вмілого професіонала ви зможете скидати по 1 кілограму після кожної процедури. Природно, курс масажу бажано поєднувати з правильним харчуванням і відмовою від шкідливих звичок, що допоможе досягти ще більш помітний результат.

Сучасні фахівці використовують кілька видів масажу для схуднення, серед яких можна виділити наступні найбільш затребувані:

1. Ручний антицелюлітний масаж активізує обмінні процеси в організмі і добре зменшує підшкірний жировий шар. Під час ручного антицелюлітного масажу внутрішній жир буквально тане і поступово зникає навіть таке складновиводжувану у жінок явище, як «апельсинова кірка» на сідницях і стегнах. За силою впливу і ефективності з даною процедурою не зрівняються навіть інтенсивні фізичні вправи.

2. Апаратний антицелюлітний масаж коштує дешевше і проходить під впливом спеціального апарату, що виключає тактильний контакт з масажистом. Процедура надає благотворний ефект, допомагаючи домогтися бажаної стрункості.

3. Ліполітичний масаж. Дана процедура передбачає вплив не на все тіло, а лише на проблемні його ділянки: боки, живіт, стегна. Основна мета цього виду масажу полягає не в схудненні, а у поліпшенні самопочуття, активізації обмінних процесів в шкірних і підшкірних тканинах, а також корекції силуету фігури.

4. Медовий масаж здатний надати чудодійний ефект. Масаж із застосуванням меду вважається найбільш болючим, але і найбільш дієвим. Бджолиний мед в комплексі з механічними рухами поліпшують циркуляцію крові, сприяють виведенню з організму токсинів і шлаків. До того ж, завдяки впливу меду, вдається не тільки схуднути, але і отримати виражений косметичний ефект. Мед добре живить шкірні покриви, дарує здоровий колір обличчя, розгладжує дрібні зморшки, зволожує і тонізує.

Будьте і здорові, i красиві ! Допоможе вам в цьому масаж для схуднення!

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ