Як позбавиться від депресії у вагітних

39

Вагітність — незабутній фактор в житті жінки і особливе таїнство в появі нового маленького листочка на гениологическом дереві. Велика частина жінок мужньо і терпляче проходять цей етап. Але, на жаль, одна з десяти болісно переносить нову гормональну перебудову організму. За завісою вагітності в них ховається моторошний гормональний «монстр», який керує характером і вчинками. Синдром під назвою «депресія у вагітних» — поширене явище серед жінок, що чекають поповнення в сімействі. Передпологова депресія складається з нав’язливих страхів про майбутню дитину, тривог за швидкі пологи, поганий настрій у вагітних, «хочу ананас або тортик після опівночі», раптові напади нахлинули ревнощів і образ, «принеси те, не знаю що» — все це доводить до серйозних конфліктів у сім’ї…

Заради майбутньої дитини, збереження сімейного благополуччя, жінка повинна переорієнтувати примхи і забаганки внутрішнього монстра на позитив, а кохана людина обов’язково повинен підтримати, заспокоїти, розвіяти її страхи і, сказати, що любить її і їх майбутньої дитини.

Звичайно, передпологова депресія не є небезпечною, і від неї зовсім можна позбутися, якщо:

Прислухатися до себе

Приділіть увагу собі, відверніться на шопінг з улюбленою подружкою і посидьте в улюбленому кафе, а поїздки на озеро або за пролісками в ліс, прогулянки з коханим по вечірньому місту, геть відвернуть від думок, нав’язливо, які відвідують вас на самоті. Хоч всілякі заборони під час вагітності і стають причиною нудьги, намагайтеся мислити позитивно. У цьому Вам допоможе спілкування з подругами або посвята свого вільного часу творчим жіночим хобі.

Ділитися своїми думками і відчуттями

Не приховуйте, звичайно ж, від улюбленого приходять до вас сумнівні думки і нові, раніше не приходили, відчуття. Відвідайте разом УЗД і курси майбутніх батьків, так як передпологова депресія зачіпає і чоловіків, а ці спільні заходи зблизять вас.

Згадати улюблені фільми

Перепади настрою при вагітності підуть, якщо переключити своє проведення часу і подивитися старі, але, улюблені фільми. Потрібно потурбуватися, як раз час, про створення маленької фільмотеки для малюка, можна сюди ж, підібрати улюблені дитячі пісеньки і казки. Поринаючи, тим самим, в казковий світ безтурботного дитинства, у вас підніметься настрій, а позитив від нього перейде і дитині.

Побалувати себе масажами

Безпосередньо поганий настрій у вагітних, зв’язується з фізіологією даного періоду, постійно збільшується навантаження на хребет, зі свого боку, викликає втома і безсоння. Запишіться і пройдіть курс масажу, постарайтеся помедитувати, займіться улюбленою справою: малюйте, вишивайте, пишіть вірші і музицирують – це допоможе розслабитися.

Змінити раціон харчування

Іноді, перепади настрою при вагітності позначаються відсутністю необхідних мінералів і, вітамінів. Зараз вам потрібно, своє меню, обов’язково, відкоригувати на користь риби, якісних овочів і, відповідно, фруктів. Знайте, і не забувайте, ви їсте сьогодні за двох, дитині теж своєчасно потрібні це для повноцінного розвитку.

Якщо ваше депресивний стан пов’язаний зі страхом майбутніх пологів, то має сенс відвідати тренінги для майбутніх мам і навести довідки про сучасні методи знеболювання пологів.

Зберегти сімейне благополуччя, позбутися від депресивного стану у передпологовий період можна і потрібно, займаючись улюбленою справою, а крім цього, дихайте свіжим повітрям, повноцінно харчуйтеся, спілкуйтеся з улюбленими чоловіком і рідними, діліться наболілим, не сумуйте,- це все, неодмінно повернеться щасливою посмішкою до вас майбутнього малюка.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ