Як робити масаж ложками

55

Всі ми хочемо виглядати струнко і привабливо. Багатьом не дають спокою кілька зайвих сантиметрів. І ось щоб позбутися від зайвих сантиметрів, не виснажуючи себе заняттями спортом, і т. д. , нам на допомогу приходить масаж ложками, який Ви можете самі легко собі зробити.

Як зробити масаж ложками — тема статті сьогодні.

Унікальний комплекс масажу, всього 15 хвилин, мінімум навичок і спеціальних знань. І за 1 тиждень, Ви легко позбавитеся від 2-3 зайвих сантиметрів, а Ваше улюблене плаття буде сидіти на Вас просто відмінно.

Коли ще не було сучасних методів і апаратури, люди намагалися полегшити больові відчуття, за допомогою масажу. А з часом, навіть побачили, що застосовуючи замість рук ложки, можна досягти більшої плавності рухів, розширити зону і глибину впливу на організм.

Масаж дерев’яними ложками, унікальна практика, яка базується на ведичних традиціях слов’янського народу. Наші предки вважали, що дерево, може наповнювати людини позитивними енергіями, і людина відчуває себе бадьорим, упевненим і в гармонії з навколишнім світом, і знімати негативну енергію, прибирати страхи, негатив, переживання.

Вірування змінювалося, а ось екологія дерева і здатність масажу ложками, підсилювати кровообіг в тканинах, і покращувати харчування в клітинах, тільки стає все популярнішим і популярнішим.

І ось тому, масаж ложками в салонах коштує від 400 гривень за сеанс, і є популярною процедурою, тому що легко Ви позбавляєтеся від зайвих кілограмів і сантиметрів, і отримуєте загальний оздоровчий ефект.

Масаж можна робити по голому тілу ложками, і для цього нам знадобиться спеціальні масла. Які допомагають шкірі насичуватися, і це ефективний масаж так само допомагає боротися проти целюліту.

Якщо ж є причини, що Ви не можете використовувати ефірні масла, то такий масаж ложками можна робити просто з бавовняної тканини.

Як робити масаж ложками

Щоб зробити масаж ложками, Вам знадобиться :

масло зародків пшениці-1 ст л-хороша регенерація, хороша еластичність

мигдальне масло -1 ст л-масло молодості, прекрасно відновлює шкіру, прекрасно живить, і при цьому не забиває пори

масло герані — 4 краплі — масло молодості, краси, хороший антисептик, прекрасно працює з судинами

масло розмарину — 4 краплі — збільшує кровообіг, хороший антисептик, і так само прекрасно працює з судинами

масло апельсина-4 краплі-унікальний жироспалювач

масло кориці — 4 краплі — нормалізує роботу кровоносної системи, збільшення кровообігу, і запускає процеси детоксикації

дерев’яні ложки — 2 штуки — чим більше сама ложечка, тим більшу площу для масажу, можна захопити, чим довше ручка, тим на більшу відстань можна дотягнутися

1. Змішати всі масла.

2. Взяти ложки і попередньо продезінфікувати, висушити, а потім просочити маслом. Просто візьміть ватний диск і звичайним соняшниковою олією просочіть добре дерев’яні ложки. Дати ложкам 30 хвилин, щоб масла добре вбралися, а потім просочити ще раз. Це робиться для того, щоб ложки не забирали на себе масло повністю, а лише мінімально.

Протипоказання, як для звичайного масажу: вірусні захворювання, пошкодження шкіри, під час вагітності, гнійні висипання.

3. Якщо масаж ложками Ви будете робити по тілу, то необхідно прийняти душ, і на чисте тіло, вже наносити олію. Після масажу ложками, масло змивати не потрібно, і завдяки поєднанню масел, які входять до складу приготованого масла, ефект жіросжіганія, буде працювати ще кілька годин. Так само дуже корисно поєднати масаж ложками з жиросжигающие вправами .

 

Починати масаж потрібно так :

1. Запускаємо лімфоток масажем ложками.

Спочатку запускається центральний лимфоток. Він знаходиться в області живота, і йде від лобкової кістки до грудей.

Візьміть ложки в руки так, щоб ручки ложок були паралельні підлозі. Починати потрібно плавними выжимательными рухами( як ложкою Ви тиснете пюре), рухи повинні бути м’якими і плавними, а не різкими і сильними, і не повинно бути хворобливих відчуттів.

Знизу вгору починайте перекочувати двома ложками. Враховуючи, що лімфоток досить повільний, то і ваші рухи повинні бути досить Плавні. Всі рухи йдуть зверху вниз. Кожен масажний рух повторювати в середньому 4 -8 рази. Далі візьміть ложки, ручками вгору, і так само перекочують рухами піднімайтеся знизу вгору. І ще можна бічною частиною ложки робити поступальні рухи вгору.

Пам’ятайте, що по лімфі вниз не можна.

В цілому, весь масаж ложками це всього 3 — 4 руху. Це погладжування з продавлюванням, вичавлювання з продавлюванням (як тиснемо пюре), почергове погладжування 2 ложками, і постукування.

2. Далі, що ми робимо : формуємо животик знизу масажем ложками.

Ось і від місця, де знаходиться апендицит, і до нижньої точки пахових вузлів, так само робити вижимальні рухи, тільки тепер у напрямку вниз. Так повторити з двох сторін до пахових вузлів, праворуч і ліворуч.

Це єдиний випадок, коли масаж ложками робиться зверху вниз. І покращуючи лімфоток, Ви позбавляєтеся від набряклості, нормалізуючи роботу внутрішніх органів. При цьому завжди пам’ятайте, що рухи плавні і не треба сильно тиснути, краще не стане, а тільки може бути гірше.

3. Формування талії масажем ложками.

Перпендикулярно косим м’язам, потрібно як би обійняти (обхопити себе з двох сторін ложками в руках. Руки навхрест, обхопіть себе, чим далі дістаєте, тим краще, а потім розводите рук проходячи по животу ложками, до порівняння ложок на одній лінії.

Формування корсета, відбувається там, де Ви хочете поліпшити Вашу талію.

Ще на талії, можна робити вичавлювальні руху ложкою, як би ложка повзе, або послідовне вичавлювання двох ложок разом.

Всі масажні рухи для талії ложками, робити краще стоячи, щоб добре пропрацювати бочки, тому що лежачи, ви їх просто не дістанете і не захопіть.

4. Формування плоского живота масажем ложками.

Потрібно послідовно вичавлювальними рухами пройтися по квадратним м’язам Преса. При цьому обов’язково потрібно напружувати прес, і при цьому пройтися вичавлювальним масажем ложками по м’язах Преса. Повторити 4 — 8 разів.

Далі можна трохи легко постукати по м’язах Преса.

Потім перевернути ложки, і виконати такі ж постукування, тільки тепер вони будуть , як вакуумні.

Загалом на м’язи преса досить буде і 5 хвилин.

Потім за годинниковою стрілкою, провести погладжують руху ложками, по м’язах Преса. 5-6 кругових рухів по животу.

5. Формуємо красиві ноги масажем ложками.

Починати масаж ніг ложками, потрібно з м’якого погладжування, з невеликим натиском знизу вгору, від колінної чашки, якщо дістаєте і до пахових зон.

Потім знову вичавлювальні руху вгору, по черзі для кожної ноги. І почергове проминання ложками, так само повторити не більше 8 разів.

Таким чином Ви опрацьовує і зовнішню, і бічну сторону стегна і внутрішню.

Схема загальна масажу ложками ніг така: спочатку погладжуємо з легким натисканням, потім вичавлюємо, і проминаємо, і так практично по всій поверхні ноги.

Закінчити краще так : від коліна по стегну і до талії, виконати погладжування і вичавлювання не перериваючись. Потім обов’язково прохлопайте себе, як і в попередньому разі.

6. Формуємо красиві сідниці і позбавляємося від целюліту.

Від коліна до верху сідниць, так само робимо погладжують з легким натиском руху, потім прожимающие, і поплескування. І по сідницях потрібно робити масаж по сідничним м’язам, так вам простіше буде скульптурировать ваші сідниці.

Потім поплескувати сідниці, тільки вже перевернутої всередину ложкою, можна сказати, це вже не має обмеження за часом))). Адже вібруючі рухи, і вакуумний ефект внутрішньої ложки, дають хороший ефект антицелюлітного масажу.

В цілому ваш масаж не займе більше 15 хвилин. 5 хвилин — на живіт, 5-10 хвилин для ніг і сідниць. Можна робити кожен день, або ж через день, до бажаного ефекту.

І вже 1 сантиметр в області стегон, і 2 сантиметри в талії, Ви втратите через 1 тиждень масажу ложками гарантовано.

І сьогодні Ви дізналися, як робити масаж ложками, яким чином використовувати ложки, щоб позбавитися від зайвих сантиметрів, і як зробити своє тіло більш підтягнутим і струнким.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ