Ідеї для новорічного макіяжу

80

Чи плануєте ви відвідати вечірку в новорічну ніч, щоб привітати 2018 рік? Якщо так, то це означає, що ви повинні правильно підібрати свій наряд. Це включає в себе і ваш макіяж. Грунтуючись на тенденціях 2017 року, є певні ідеї макіяжу, які ви повинні обов’язково спробувати в цю новорічну ніч.

Нижче наведені деякі ідеї з основних тенденцій макіяжу. Необов’язково використовувати їх все відразу. Можна змішувати і поєднувати всі ці ідеї макіяжу на Новий рік.

Тональна основа.

Щоб мати бездоганний, сяючий колір обличчя на Новий рік, у вас повинна бути ідеальна тональна основа під макіяж.

Для тих, хто володіє дуже чутливою шкірою, тональна основа найкраще підійде з маскує ефектом проти проблем зі шкірою, таких як вугри і нерівний відтінок шкіри. Заспокійливі шкіру інгредієнти, що знаходяться у вашому зволожуючому кремі, можуть допомогти звести до мінімуму подразнення шкіри і природним чином приховати почервоніння.

Для людей з жирним типом шкіри найкраще підходить матова тональна основа. Це контролює надлишки масла на поверхні вашої шкіри.

Мінеральний макіяж також хороший для людей з чутливою і вугруватою шкірою.

Тим часом, ті, у кого є суха шкіра, повинні вибирати більш рідку основу.

Пудра і маскуючі засоби.

Після нанесення основи вам потрібна правильна хороша пудра, щоб закріпити тон. Пам’ятайте, що не всі пудри однакові. Існують різні кольори, які поєднуються з певними ділянками вашої шкіри.

Якщо у вас темні кола під очима, використовуйте маскуючий рожевий або персиковий відтінок. Якщо у вас є червоні плями, покрийте їх зеленим тонером.

Якщо ви хочете, щоб ваші очі виглядали яскравіше, використовуйте коректор, який трохи світліше вашої шкіри. Наносите його на потрібні ділянки навколо очей.

Помада і рум’яна.

Підберіть помаду з правильним тоном червоного відтінку, щоб він відповідав відтінку вашої шкіри. Те ж саме стосується і ваших щічок.

Стрілочка.

Грунтуючись на тенденція макіяжу 2017 року можна провести стрілки в стилі шістдесятих. Це виглядає дуже витончено і красиво.

 

Завивка вій і туш.

Нанесіть подовжуючу чорну туш на ваші вії, а також підкрути їх.

Блискітки.

Додайте трохи золотистих або сріблястих блискіток на очі. У новий рік це буде виглядати дуже витончено і стильно.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ