Що таке гоммаж

49

Таке визначення, як «Гоммаж» ми не рідко зустрічаємо в переліку запропонованих послуг SPA-салонів, а також у ході ознайомлення з тими чи іншими косметичними засобами (при прочитанні опису на зворотному боці етикетки). Але навіть таке, здавалося б, широке поширення, не дає нам можливість повністю розібратися в певних нюансах, а також в суті самої процедури.

Як правило, серія подібних процедур цілком орієнтована на процес видалення ороговілих клітин і частинок шкіри з поверхневих шарів. Саме ця обставина трохи бентежить, оскільки дана серія коштів могла б носити більш звична для нас назва «серія скрабів», а сама процедуру замість гоммажа називалася б пілінгом.

Це доречне зауваження наштовхує на думку щодо того, що якісь відмінності між цими процедурами та засобами все ж існують. А в чому криється суть відмінностей, нам належить розібратися.

Виявляється, назва зазначеної процедури походить від французького слова «gomme», яке в російськомовній інтерпретації буде звучати, як «гумка».

Відповідно дана процедура має аналогічну дію (механізм її впливу на шкіру повністю ідентичний).

Відбувається це за рахунок того, що компоненти, що містяться в зазначеному засобі здатні «прати» верхні відмерлі клітини, роблячи це так, як, власне, зробив би пілінг і той же скраб. Але на відміну від них гоммаж також сприяє оновленню (причому максимально швидкому), за допомогою вирівнювання рельєфу шкіри й подальшого поліпшення лімфотоку. Мабуть, одним з головних переважних якостей можна назвати те, що процедура гоммажа є меншим, ніж її можливі аналоги.

Самої делікатної процедури вважається квітковий гоммаж, який, як правило, використовується для очищення тіла (вкрай рідко для шкіри обличчя). За текстурою засіб нагадує своєрідний гель-желе, до складу якого не входять абразивні, тверді частинки. Тому його вплив на шкіру є максимально ніжним і м’яким. Крім цього, до явних відмінних якостей цього засобу варто віднести ще те, що на шкіру воно надає спеціальний хімічний вплив, а не механічне, як його аналоги. Так, за допомогою гоммажа ороговілі клітини вдається розчиняти, активуючи спеціальні фруктові кислоти. Після цього вони просто змиваються разом з самим засобом.

Важливо не переплутати ці кошти з їх, так званими аналогами. Особливо це стосується засобів, в назві яких використовується приставка «гоммаж», але «чистим» гомажним засобом вони не є, оскільки вони включають абразивні частинки та інші небажані ферменти і суміші.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ