Що заважає вам схуднути. Основні причини

50

Глобальна епідемія ожиріння, що охоплює більшу частину народонаселення, незалежності від віросповідання, статі і статусу, поглинає кожного, хто відходить від нормальних принципів здорового і правильного способу життя. Як схуднути і, відповідно, що робити з непотрібними кілограмами — відповіді необхідно шукати, безумовно, в своїх звичках…

Супроводжують придбання зайвої ваги генетична схильність, захворювання ендокринної системи, синдром Кушинга, незадоволені сексуальні потреби, соціальне оточення і багато інші фактори, однак, п’ять основних розглянемо більш конкретно.

Спосіб життя і незадоволена фізична форма

Спосіб життя, зі своїм різноманіттям аспектів, надає свій ризик на придбання непотрібного зайвої ваги. Наші предки, що займаються фізичною працею: орали і сіяли, але сьогодні, цим займається 5% населення. Сидіння за комп’ютером, особливе не бажання рухатися, надмірне захоплення фастфудами, звичайно ж, веде до плачевного появи додаткової ваги.

Відсутність режиму харчування

У додаванні зайвої ваги, важливу роль відводиться хаотичному і абсолютно незбалансованому харчуванню. Тут порушується метаболізм, або, по-іншому, обмін речовин. Відсутність сніданку, легкі перекуси, і, особливо, переїдання на ніч, розбивають шлунок і збивають його зі свого фізіологічного ритму. В результаті, організм, одержуючи ввечері, посилений запас калорій, в силу повільного перебігу метаболізму в цей час доби, не переробляє все, а складує і залишає всередині у вигляді жиру.

Недолік сну

Відсутність режиму дня і, звичайно ж, певного часу прийому їжі, порушують спокійний нічний сон. При нічному пильнуванні, спокуса з’їсти бутерброд дуже ймовірний, тому що хочеться заїсти денну втому, а нічний обмін речовин залишається без реакції, і тоді, повільним плюсом зайву вагу повзе вгору.

«Харчові» звички

Роль харчових звичок обумовлена часто спогадами булочок «з дитинства», чебуреками і маминими пиріжками і, звичайно ж, традиційним перекусом перед телевізором. Багато з них вже придбані за перенесення в наше життя західноєвропейських засад і звичок життя. Багато їдять на ходу, часто в машині, пропускають обіди з-за постійного браку часу, а ввечері « до упаду» розслабляються перед достатком ситної вечері.

Стреси

У багатьох людей пасивна відповідь на стрес проявляється сильним переїданням або заїданням. Рівень кортизолу, що виробляється при підвищеному психо-емоційному стані, сприяє розвитку так званого абдомінального ожиріння, Це коли внутрішні органи посилено запливають жиром, а потім виникають проблеми у вигляді цукрового діабету, різних гіпертоній та іншого. Чим сильніше стрес, невдоволення, тим більше накопичується і жировий фон.

Як скинути вагу – це повністю позбутися від усталених звичок, які примушують рухатися стрілки ваг стрімко в бік збільшення. Одвічно хвилюють питання, що задаються жінками, — як схуднути в стегнах і як схуднути в особі, змушують працювати в комплексі лікарів, дієтологів, тренерів фітнесу і пластичних хірургів. Але, основними рекомендаціями завжди залишаться відмова від тортиків і гамбургерів, шоколадок і чіпсів, збалансоване харчування, прогулянки на повітрі і фізична активність, спокійне розмірене обстановка і, звичайно ж, міцний сон.

Кинувши звичайні звички, що заважають добре виглядати, можна не тільки повернути своїй фігурі гнучкість і красу, але і назавжди вирішити проблему непотрібного зайвої ваги.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ