Що роблять чоловіки на жіночих сайтах?

35

Ні один сайт жіночої тематики не обходиться без обговорення чоловіків. Ця одвічна тема обговорювалася, обговорюється і буде обговорюватися завжди. Це те, в чому можна бути впевненими, на відміну від курсу долара і погоди, на 200%. У кожної з нас рано чи пізно з’являється перший чоловік, а за ним ще і ще. І кожен приносить щось позитивне і, звичайно ж, щось негативне.

Згідно зі статистикою, вік перших відносин значно помолодшав за останні кілька років. Якщо раніше ми вперше закохувалися до безпам’ятства в 17-18 років, то сучасна молодь дає волю гормонам вже в 15-16. Не беремося міркувати, чи позитивно це впливає на здоров’я, але ось психіка може постраждати. Недосвідчені у відносинах з протилежною статтю молоді дівчата можуть зробити масу помилок, а потім залишитися «у розбитого корита» і впасти в депресію (що характерно для таких юних осіб). Сайт жіночої тематики може виявитися рятувальним колом в морі питань, що затопили дівочу голову. У відносинах важливо розуміти один одного і іноді ставити себе на місце партнера. Іноді навіть досвідченим жінкам цю просту істину не подужати, що вже говорити про впертих підлітків. Жіночі сайти про чоловіків розкривають таємниці гармонійних відносин з протилежною статтю: на жіночих форумах можна зустріти безліч ситуацій, схожих на вашу, статті, написані психологами, стануть цінним керівництвом до дії.

В результаті всього вищесказаного, Жіночі сайти про чоловіків-це просто джерело корисних знань для»ворога». І деякі чоловіки не нехтують такою можливістю заглянути нам в душу. Деякі залишають повідомлення на форумах, реєструючись під жіночими іменами, інші прямо запитують відвідувачок сайтів, чому чинять так чи інакше у відносинах з чоловіками. Таке завзяття похвально – значить, ці чоловіки все-таки хочуть до кінця розібратися, що у нас в головах, як і чому. В одній дитячій книзі була фраза » Нам без вас, як вам без нас!». Там ця фраза стосувалася дітей і батьків, але ситуацію чоловік-жінка це висловлювання передає зі 100% точністю.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ