Що робити в 30, щоб шикарно виглядати в 50

1101

Зараз кажуть, що тридцять — це нові двадцять, а п’ятдесят — нові тридцять. Щоб ця формула працювала насправді, важливо саме з тридцяти років активно доглядати за шкірою. Досить дотримуватися всього шість правил, які рекомендує наш експерт.

Звертаємо увагу на компоненти в косметиці

У тридцять сповільнюються деякі процеси: оновлення клітин, синтез колагену і еластину, лімфовідтік. Також знижується синтез власної гіалуронової кислоти. В результаті шкіра стає суші, жирний тип може перетворитися в комбінований, з’являються мімічні зморшки, набряклість під очима.

Щоб усунути вікові зміни, потрібні креми, до складу яких входять пептиди (сигнальні молекули, які стимулюють оновлення і регенерацію клітин і тканин), гіалуронову кислоту (полісахарид, який зволожує шкіру в глибоких шарах і допомагає утримувати вологу), рослинні екстракти і антиоксиданти (протистоять виникненню вільних радикалів, які викликають передчасне старіння). Це програма-мінімум, а в програму-максимум входять десять антивікових компонентів.

Використовуємо сироватку

У сироватки, на відміну від крему, низькомолекулярна структура компонентів, а значить, вони легко проникають через пори в глибокі шари шкіри. Тому обов’язково використовувати сироватку кожен день в дуеті з кремом, бажано з однієї лінії, щоб потяги не конфліктували.

Спочатку наносимо сироватку, потім крем. Перший засіб буде працювати в глибоких шарах шкіри, друге — на поверхні. Таким чином, догляд за шкірою стане в два рази ефективніше.

Застосовуємо засоби з SPF кожен день

Наша шкіра схильна до впливу сонця кожен день, а не тільки в теплу пору року. Так, в холодну погоду воно не гріє, але світить. Сонце має два спектру променів: — стимулюють вироблення меланіну і можуть викликати опік шкіри, А — не викликають пошкодження шкірних покривів, але впливають на клітини шкіри. Саме вони впливають на нас навіть у дощову погоду і можуть викликати зміни в клітинній структурі (аж до онкозахворювань) і гіперпігментацію.

Тому перед виходом на вулицю завжди важливо наносити кошти з SPF. Вони не обов’язково повинні бути з сонцезахисних ліній. Зараз представлено безліч продуктів з фільтрами в складі: вони є в тональних кремах, пудрах, денних кремах по догляду за шкірою. Для міських умов, холодної та похмурої погоди досить SPF 15.

Складаємо програму очищення шкіри

Крім коштів для демакіяжу і очищаючого гелю пора поповнити б’юті-арсенал ще кількома засобами: пілінгом, маскою і тоніком.

Тонік (завершує очищення і призводить шкіру в тонус) використовуємо кожен день після вмивання і до нанесення сироватки і крему. Після 30 років шкіра гірше позбавляється від відмерлих клітин. Щоб не допустити наростання панцира з ороговілих лусочок, потрібно один-два рази на тиждень застосовувати пілінг, в ідеалі з АНА-кислотами (фруктові кислоти). Вони руйнують білкові містки між омертвілими клітинами, завдяки чому усувають їх з поверхні шкіри, а ще стимулюють процеси самоомоложения.

Після пілінгу можна застосувати очищувальну маску, наприклад, на основі глини. А потім обов’язково наносимо зволожуючий крем.

Даємо шкірі харчування

У тридцять шкірі вже потрібне активне харчування в глибоких шарах, тому два рази на тиждень наносимо зволожуючі і регенеруючі маски. Вони можуть бути кремові, тканинні, гідрогелеві, гелеві. Склад масок, також як і сироваток, має низькомолекулярну структуру, яка легко проникає в глибокі шари шкіри. Досить 15 хвилин, щоб влаштувати шкірі справжню спа-процедуру.

Ходимо в салони краси

Після 30 років потрібно обов’язково навідуватися до косметолога, в ідеалі раз в два місяці. Є цілий список процедур, які в цьому віці потрібно робити в салоні, щоб шкіра була ідеальною.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ