6 способів носити сіру спідницю з шиком

22

Сіра спідниця, як і сірий светр, — один з традиційних мешканців гардероба практично будь-якої жінки. Вона може бути довшим, може бути коротше, головне, що вона зручна, універсальна, і в бенкет, і в світ. Наприклад, ось така!

Але дуже часто ми допускаємо у відносинах з такими базовими речами дрібні, але прикрі помилки, які в підсумку роблять складений комплект сірим і позбавленим індивідуальності.

Про те, як і з чим носити сіру спідницю на радість собі і оточуючим, ми і поговоримо сьогодні!

 

1. Блузка з родзинкою

«Родзинка — — це те саме, що необхідно будь-якому образу, побудованому на основі базової речі. Ця маленька, але продумана деталь зовсім необов’язково кидається в очі з протилежного боку вулиці, але це саме той акцент, який робить образ вдалим і незабутнім.

Якщо ви вибираєте блузку в пару сірій спідниці, відкладіть в сторону нудні і невиразні блузки-сорочки, нехай у неї буде незвичайний волан, або розкішний бант на спині, або вишукана вишивка.

2. Багатошаровість

Якщо ви любите комбінувати і ускладнювати (у кращому розумінні цього слова), вам безперечно варто подумати про складеному образі, в якому проста сіра спідниця буде поєднуватися не тільки з топом, але і ще з додатковими елементами. Тут відмінно спрацюють різні болеро, накидки, шалі. Якщо хочеться посилити ефект, зверніть увагу на незвичайні матеріали, наприклад, хутро або оксамит.

3. Шокова (кольорово) терапія

Там, де є мінус, недалеко і до плюса! Якщо у вас нейтральна спідниця, доповніть її яскравим топом-благо сірий колір пропонує широкі можливості для поєднань!

4. Фатальне кокетство

Якщо ми говоримо про сірій спідниці стриманою довжини міді, ви можете дозволити собі задоволення підкреслити свою спокусливість — для цього достатньо, образно кажучи, показати трохи більше, ніж можна було б! Напівпрозора блузка, крізь яку буде злегка просвічувати ніжна шкіра, кроп-топ, залишає ризикований простір для фантазії, ажурний топ, одночасно закритий і спокусливий всі ці способи зроблять стильною навіть саму нудну сіру спідницю!

5. Гра на пониження

Абсолютна строгість і нейтральна гамма-теж цілком собі стилістичний прийом. Так, ваш образ не буде помітним і яскравим, але тільки погляньте, скільки грації може бути в подібному комплекті!

6. Вишуканий силует

Художня графічність силуету — потужна зброя, і велика роль тут відведена басках. Саме вона дозволяє зробити талію візуально тонше, додати обсягу стегон і створити чарівне ретро-настрій.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ