6 секретів, що дозволяють зробити ваше волосся темніше природним шляхом

56

Виявляється, що фарбування волосся в темніший відтінок зовсім не обов’язково має бути пов’язано з нанесенням фарби із магазину, тривале застосування якої здатне зруйнувати вашу зачіску. Як це можна зробити? Ось 6 натуральних способів.

1. Бальзам з кави.

Ви здивовані? Марно. Саме за допомогою кави можна цілком якісно пофарбувати ваше волосся. Для цього буде досить заварити міцний, натуральна кава, остудити його, процідити, налити в зручну ємність і мити цим популярним напоєм волосся. Однак будьте обережні, попутно кави може добре пофарбувати і ваш рушник.

2. Шавлія.

Для використання можливостей цієї рослини вам потрібно буде кип’ятити склянку сухої шавлії протягом декількох годин, а потім — процідити. Отриманий відвар нанесіть на волосся і через кілька хвилин змийте. Найцікавіше те, наскільки ефективний шавлія саме на сивому волоссі.

3. Листя волоських горіхів.

Це найнадійніший природний метод. Для отримання хорошого результату листя волоських горіхів бажано залити гарячою водою і варити протягом декількох хвилин. Потім промити ними волосся і добре сполоснути.

4. Хна.

Це не тільки надійне і перевірене, але і дуже популярне в багатьох країнах засіб для фарбування волосся. Що ще дуже важливо — хна не тільки фарбує волосся, але і при цьому не сушить. Крім того, ця речовина здатна додавати їм блиску і обсягу.

5.Кора дуба.

Ви можете використовувати мелену кору дуба, яку легко придбати в аптеці або скористатися вже готовим ополіскувачем. Кора дуба здатна зробити темний колір більш насиченим і зміцнити ваше волосся.

6.Чорний чай.

Такий засіб для ополіскування вашого волосся слід застосовувати перед миттям їх шампунем. Крім цього, бажано повторювати таку процедуру хоча б раз на тиждень.

Якщо ви хочете щось змінити у своїй зовнішності, але боїтеся небажаних побічних ефектів, спровокованих дією покупних фарб для волосся — всі ці натуральні способи у вашому розпорядженні. Застосуйте їх на практиці і насолоджуйтеся густими і здоровими пасмами.

 

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ