5 причин провести вихідні в ліжку

101

Ви цілий грудень ударно трудилися, щоб встигнути завершити всі термінові справи до кінця року, тому зараз можете сміливо влаштувати собі відпочинок і робити все, що вам захочеться. Наприклад, поснідати прямо в ліжку, а потім, влаштувавшись зручніше, подивитися свій улюблений фільм або прочитати книгу, на яку раніше зовсім не було часу. Отже, розповідаємо, чому варто забути про активний відпочинок і на початку року не вилазити з ліжка.

Ніякої роботи

Вважається, що якщо 1 січня ви раптом прокинетеся рано і з ентузіазмом візьметеся за роботу, то весь рік у вас буде таким насиченим і важким, що навіть колись буде присісти. Адже Вам не потрібні зайві турботи? Тоді ніяких термінових проектів і додаткових справ-розслабляйтеся і присвятіть час собі і близьким.

Переглянути режим сну і неспання

Якщо протягом року у вас були проблеми зі сном або ви ніяк не можете перемогти хронічний недосип, тоді вимикайте телефон і відпочивайте. І не варто вірити тим, хто стверджує, що спати багато шкідливо. Щоб впоратися з хронічною втомою, а також запобігти розвитку гіпертонії, порушення в роботі головного мозку, ожиріння і цукровий діабет, треба періодично влаштовувати собі «ледачий відпочинок». І довгі новорічні вихідні підходять для цього ідеально.

Побути наодинці з собою

Довгі вихідні — відмінний привід, щоб не підхоплюватися рано вранці з ліжка, а спокійно прокинутися, подумати про те, чого б вам хотілося, розібратися в собі, нарешті, привести свої думки в порядок і скласти план на наступний рік. Хто знає, може бути, саме в цей момент вас відвідає геніальна ідея, яка принесе вам непогані дивіденди?

Дочитати книгу або додивитися серіал

Впевнені, що у вас теж знайдеться книга, яку ви починали читати вже давно, але через напружену роботу все ніяк не могли закінчити. Або телесеріал, черговий сезон якого ви з тієї ж самої причини все не могли оглянути. Це подвійно образливіше, тому що все навколо обговорюють хвацько закручений сюжет, а ви застрягли на початкових серіях. Тому в новорічні свята можна, нарешті, долучитися до суспільства кіноманів або книголюбів і спокійно насолодитися творами.

Влаштувати пікнік

Так-так, саме пікнік на ліжку. Замовте щось смачне з доставкою додому або приготуйте самі, якщо цей процес приносить вам задоволення. Потім красиво сервіруйте їжу і на підносі віднесіть в ліжко. І не забудьте про ваші улюблені напої! Ідеально, наприклад, якщо в ліжку вас чекає чоловік вашої мрії, але і в самоті можна непогано провести час за поїданням улюблених страв.

МАГАЗИН

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ